למחשב המפלצתי של אייסר (Acer) שהוצג בתערוכת CES 2017, מצטרף מחשב נוסף המיועד במיוחד לגיימרים: Project Valerie הוא אבטיפוס ראשון שהציגה רייזר (Razer) למחשב נייד בעל שלושה מסכים מחוברים.

Project Valerie עונה על צורך חשוב אך יחסית מורכב להשגה בקרב גיימרים או עורכי וידאו וגרפיקה: מסך רחב וגדול במחשב נייד. לכן המוצר החדש של רייזר הינו מחשב נייד אשר מסכו המרכזי מסוגל להתפצל בעזרת זרוע לזוג מסכים נוספים משני צדדיו, כאשר המשקל הכולל נע בין 4 ל-5.5 ק"ג ועוביו 3.81 ס"מ.

בצד המפרט מדובר על שלושה מסכים שגודל כל אחד עומד על 17.3 אינץ' ברזולוציית 4K ומבוססים על פאנל IGZO של שארפ (Sharp). המסכים תומכים במנוע Nvidia G-Sync המאפשר תנועה חלקה בזמן משחק, זאת לצד כרטיס המסך Nvidia GeForce GTX 1080. עוד נאמר כי שלושת המסכים תומכים בטכנולוגיית Nvidia Surround המאפשרת תצוגה רחבה ברזולוציית 11520×2160 פיקסלים. בנוגע למעבד והסוללה טרם נחשפו פרטים, אך הציפייה היא שהמעבד יהיה מהדור השביעי מבית אינטל (Intel).

בהיבט העיצוב מדובר על מחשב הנייד העשוי מאלומיניום Unibody, וישנה גם מקלדת מלאה ומשטח מגע רחב בחלק הימני. בנוסף קיימת מערכת תאורה אחורית למקלדת ומסביב למשטח המגע.

בפרט לכל זאת קיימת אי ודאות בנוגע למחירו הצפוי של Project Valerie ותאריך השקה מיועד וזאת בשל העובדה כי הוא עדיין תחת פיתוח. עם זאת, סביר להניח כי מחירו יהיה גבוה במיוחד.

פרטים ועדכונים עתידיים על הפרויקט ניתן לקבל באתר של החברה.

וידאו: כך נראה Project Valerie