קצת יותר משנה עברה מאז שרייזר (Razer) הציגה את Razer Phone, הטלפון שהתחיל את מרוץ מכשירי הגיימינג. בימים האחרונים נפוצו שמועות חדשות בנוגע לדור השני, שבאופן לא מפתיע יהיה חזק יותר מקודמו.

לפי נתונים שנחשפו דרך אפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu, ה-Razer Phone 2 ישלב את מערכת העל שבב Snapdragon 845 וזיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט. פרט למעבד, לא שינוי מהותי בהשוואה לדור הקודם, אך כן נאמר כי המסך ישודרג ליחס היבט של 18:9 או 19:9, זאת במקום יחס של 16:9 של הדגם הקיים כאשר תדר הרענון יישאר גבוה (120 הרץ).

פרט נוסף שנחשף, ואולי המסקרן ביותר, הוא כי ה-Razer Phone 2 ישלב את את אחת התכונות הכי מוכרות במוצריה, ה-Chroma. למי שאינו מכיר, נזכיר כי מדובר בטכנולוגיית התאורה של החברה, המשולבת בשלל המוצרים הרבים שלה כמו מקלדות, עכברים, מחשבים ניידים, המסוגלים להסתנכרן עם המתרחש על המסך במהלך משחק.

לעת עתה, לא ברור איך Chroma ישתלב בטלפון, אך אפשר להניח כי יתבטא בתאורה בתוך גוף המכשיר. אולי כמו שעשתה ZTE עם מכשיר הגיימינג שלה שהוצג מוקדם יותר השנה.

אין מידע סופי מתי יוכרז המכשיר, אבל זה צפוי להתרחש בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.