עולם המוסיקה והוידאו חדר באופן מלא למכשירי הסלולאר ולמחשבים האישיים. אוזניות סטראופוניות אלחוטיות מאפשרות האזנה נוחה ומהנה לפיצ'רים שונים במכשירים הניידים. הפתרון האידיאלי לשילוב מוסיקה וסאונד בזמן הליכה וריצה או צפייה בסרטים ותוכן וידאו במחשב בבית, ברכבת או באוטובוס.

מוצרי RAPOO משווקים בישראל על ידי חברת "סמיקום לקסיס". RAPOO הנו מותג בינלאומי המתמחה בציוד היקפי אלחוטי. החברה מספקת מגוון רחב של אוזניות, עכברים ומקלדות אלחוטיים לשימוש ביתי ומשרדי.

היתרון הבולט של אוזניות RAPOO מלבד עיצוב אלגנטי ויפה הוא משקלן הקל בזכות סוללת ליתיום פנימית הנטענת באמצעות חיבורUSB  אוניברסלי. משקלן הקל מאפשר נוחות נשיאה וגורם להן להיות כמעט בלתי מורגשות על הראש. הסוללה מספקת זמן נגינה של עד 8 שעות וזקוקה לשעתיים הטענה למצב מלא.
לאוזניות ולמשדר מצב on/off שמאפשר שמירה על זמן פעולת הסוללה לאורך זמן רב ללא הטענה.

לאוזניות משדר 2.4GHz  המבטיח חיבור יציב ואיכות שמע סטריאופוני מעולה. היתרון הבולט של שימוש בטכנולוגיית  2.4GHz על פני טכנולוגיית האינפרא אדום (הרווחת באוזניות אלחוטיות) הוא שאין צורך לשמור על קשר עין בין המשדר למכשיר. כך יכול המשדר המחובר לטלפון להיות בתיק או בכיס והאוזניות האלחוטיות על הראש, כלומר ללא קשר ישיר ביניהם.
המשדר בעל תקע 3.5 מ"מ סטנדרטי (כמו של אוזניות רגילות) המצוי לרוב בטלפונים סלולאריים, נגנים ומחשבים. המשדר מאפשר מרחק שידור עד 8 מטר.

להשיג בצבעים: טורקיז, אפור או שחור

להשיג בחנויות החשמל המתמחות.

מחיר מומלץ לצרכן: 390 ש"ח

אחריות: שנה על ידי סמיקום לקסיס בע"מ