רמי לוי תקשורת, המפעיל הוירטואלי החל להפעיל בסניפיו גם רשת מעבדות תיקונים למכשירים סלולריים. כחלק מהשירות, יתוקנו מכשירים של כלל הלקוחות גם אם המכשיר לא נרכש דרכו. בין השירותים המציע רמי לוי הוא תיקון מסכים, החלפת רכיבים ופלסטיקה. לרגל ההשקה מציע רמי לוי החלפת מסך למכשירי ה-iPhone 4/4S ב-120 שקל בלבד. מחירים נוספים לדוגמה: החלפת מסך למכשיר גלקסי 2 עומד על 400 שקל ועד 900 שקל לגלקסי אס 4. החלפת מסך לנקסוס 4 – 750 שקל וכפתור Home לדגמי ה-iPhone הקודמים – 100 שקל.

ביטוח מורחב לכולם
אלפי המכשירים הנרכשים מחו”ל ומיובאים לארץ על ידי משתמשים פרטיים לרוב אינם כוללם כל אחריות. גם אם מדובר באחריות יצרן, רוב המשתמשים נמנעים מלשלוח את המכשיר בחזרה לתיקון בשל עלויות משלוח או חשש לאיבוד החבילה. רמי לוי מתכנן להיכנס בדיוק לשוק הזה ומציע אחריות לשירות תיקונים לכלל הלקוחות במחיר של 480 שקל למשך שנתיים ולמצטרפים תינתן 160 שקלים בחזרה בתווי קניה של רמי לוי שיווק השקמה. ואולם, כל תיקון של נזק במכשיר במידה ויהיה, כרוך בתשלום של השתתפות עצמית בסכום הנע בין 120 עד 150 שקל בהתאם לתקלה וסוג המכשיר.

גם ללקוחות החברה מציע רמי לוי שירות דומה, ומי שרכש מכשיר סלולרי יהיה זכאי לאותה תוכנית ביטוח בעלות של 300 שקלים למשך שנתיים והשתתפות עצמית זהה במקרה של תקלה.

קרא עוד:  תכירו: הטלוויזיה Vision של הונור, הראשונה עם HarmonyOS

עד היום רמי לוי סיפק את שירות התקונים ללקוחות שרכשו דרכו מכשיר באמצעות מעבדות סלדון, שירות אשר דרש מהלקוחות להפקיד את המכשיר ולקבלו מספר ימים אחרי כן. השירות מסופק במספר סניפים של רמי לוי שיווק השקמה בירושלים, נתניה, רמת גן, פרדס חנה, מודיעין שילת, ואשדוד. בהמשך מבטיחים בחברה לפתוח מעבדות בכל 18 הסניפים של הרשת.