שנתיים לאחר יציאת המשחק הקודם, בשבוע שעבר חשפה המפיצה EA את המשחק הבא בסדרה: Need for Speed: Heat. היום, היום הראשון לתערוכת המשחקים Gamescom, נחשפים פרטים חדשים על משחק לצד סרטון משחקיות חדש.

בדומה ל-Forza Horizon 4, שם העונות משפיעות על המשחקיות, ב-Need for Speed: Heat אלו הן השעות ביממה: ביום אפשר להתחרות במירוצים חוקיים במסגרת אירועי "Speedhunters Showdown", שם השחקן יוכל להרוויח כסף ולשדרג את הרכב.

בשעות היום יתבצעו גם סיורים סטנדרטיים של כוחות משטרת Palm City. במשחק במהלך היום כוחות השיטור יצאו למרדף רק אם יזהו שנהגנו במהירות מופרזת וישתמשו בכוח סביר כדי לעצור את השחקן. בלילה העניינים מתחממים: אפשר להתחרות במירוצי רחוב לא חוקיים ושם להרוויח כסף וגם REP (נקודות מוניטין), אלא שאז גם כוחות המשטרה מתוגברים בהתאם והם לא יהססו להשתמש בכל מה שנדרש כדי לעצור את מי שיפר את החוק.

אם לשפוט לפי הקידמון, נראה שהמרדפים המוגבלים למסלול מסויים מ-Payback והמרדפים השוליים יחסית מ-Need for Speed של שנת 2015 נעלמו, וכאן חזרו המרדפים הרציניים שיכולים לתפוס את השחקנים בכל פינה בעיר, ויימשכו עד זוב דם.

גם מערכת השיפורים לרכבים עברה שדרוג וה-Speedcards, כרטיסי המהירות שהיוו את שיפורי הרכבים ב-Payback וחטפו ביקורות נוקבות, הוסרו מהמשחק. מערכת השדרוגים סטנדרטית יותר ומאפשרת לשחקנים להוסיף חלקים למכונית כאוות נפשם, מעבר לאינספור שיפורים ויזואליים.

החברה אף הגדילה לעשות ושחררה אפליקציה לאנדרואיד ול-iOS שמאפשרת לשפר רכבים ולהתחבר לפלטפורמה בה אנו מתכוונים לשחק, ולקבל את הרכב שיצרנו ישירות למוסך כשהמשחק יצא. בפעם הראשונה בסדרה השחקנים יוכלו לעצב לא רק את הרכב בו ישתמשו, אלא גם את הדמות שנוהגת בו.

Need for Speed: Heat יהיה זמין ב-8 בנובמבר ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי (דרך Origin) והוא זמין כעת במכירה מוקדמת לכל הפלטפורמות.