פרויקט גיוס כספים שעלה לאחרונה באתר מימון ההמונים Kickstarter מנסה להחזיר את עידן השלטים הרחוקים במתכונת קצת שונה מהרגיל, כזו שתשלוט בטלפון החכם המודרני

האביזר, Qmote שמו, הוא שלט בגודל של מחזיק מפתחות שמסוגל לשלוט על מספר רב של פעולות ופונקציות בטלפון, בהתאם לבחירה מראש של המשתמש. כך, לדוגמה, ניתן להגדיר שלחיצה אחת על השלט תבצע כיבוי של השעון המעורר, שתי לחיצות ארוכות יפעילו את העוזרת הוירטואלית, ושלוש לחיצות יפעילו את אפליקציית הפנס אם אתם נתקעים באזור חשוך – והיד עוד נטויה.

לגאדג'ט המדליק שמיועד לעצלנים במקצת, מצורפת כמובן גם אפליקציה לטלפון שניתנת להורדה בחינם לשתי הפלטפורמות העיקריות, iOS ואנדרואיד (Android), והיא מאפשרת להגדיר מה יבצע על שילוב של לחיצות ובאיזה אופן. האפליקציה מציעה מגון עצום ורחב של פעולות כולל חיוג לאנשי קשר, שליחת הודעות, התחלת ניווט בתחילתה של נסיעה, שליטה על המוזיקה ואפילו שליטה על בית חכם – הדלקת האור, כיבוי המזגן ועוד.

17c69b71bfc5a94c70c8911009393dd4_large

ולא רק זאת, הגאדג'ט מתמשק גם עם אפליקציית האוטומציה הפופולרית IFTTT, כך שניתן להגדיל את היצע הפעולות הקיים באפליקציה הייעודית כמעט לכל פעולה אותה תרצו, לדוגמה הקראת דואר או הודעות בקול, ולמעשה כל פעולה אותה מציעה IFTTT.

אם שאלתם את עצמכם, ובצדק, מהו מחזור החיים של הסוללה – אין לכם מה לדאוג. מקים הפרויקט ציין כי הסוללה מספיקה עד לכ-60,000 לחיצות ובנוסף הוא גם עמיד בפני מים, אך עדיין מאוד לא מומלץ להכניס אותו למקלחת.

קרא עוד:  ביקונט תחל לשווק את מותג JLab Audio

הפרויקט עלה לאוויר לפני מספר ימים וכבר הצליח לגייס סכום של 33,000 דולרים כשהמטרה הראשונית הייתה 20,000 דולרים, כשלפניו נותרו עוד יותר מ-30 יום לסיומו. על מנת לקחת חלק בפרויקט ולהבטיח לעצכם שלט שכזה, תאלצו להיפרד מסכום של 19 דולר. השלטים כך מבטיח מקים הפרויקט, ישלחו לכל רחבי העולם החל מחודש מאי.