סוני החלה להפיץ היום עדכון גרסה עבור קונסולת ה'פלייסטיישן 3' (Playstation 3), העדכון בגרסה 4.46 אמור לתקן את בעיית נעילת הקונסולות אשר גרמה גרסה 4.45.

במסגרת התקלה אוכלוסייה קטנה יחסית (על-פי סוני) של לקוחות, בעלת כונן קשיח גדול מ-500GB נתקלה בבעיה בה מערכת ההפעלה של הפלייסטיישן לא הצליחה להגיע אל תפריט ה-XMB, לאחר העדכון לגרסה 4.45 שהופץ בשבוע שעבר. בפורום החברה  כתבו מספר רב של משתמשים כי הם לא יכולים להשתמש בקונסולה לאחר העדכון שהפכה למצב “Brick” וחלקם טענו כי גם שחזור מערכת הקבצים אינו עוזר או ניסיון לעבוד עם קושחה קודמת. עלמנת לא לפגוע בלקוחות נוספים ולאבחן את מקור התקלה הסירו בסוני את העדכון המדובר.

היום סוני שיחררה את גרסה 4.46 שאמור "לחלץ" קונסולות תקועות, חסרי המזל שנתקלו בבעיה יאלצו להוריד את העדכון באופן ידני לכונן החסן-נייד, להפעיל את הקונסולה במצב בטוח ולהחיל את העדכון – את ההוראות המלאות ניתן למצוא באתר התמיכה של סוני.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.