ברימאג תקשורת, יבואנית LG Mobile בישראל, מרחיבה את  מגוון הדגמים של מכשירי LG Mobile  בישראל  וגאה להשיק את הסמארטפון היוקרתי, PRADA phone by LG  ולראשונה בשיווק ישיר לצרכנים.

סטיילפון
ה-  PRADA phone by LG אינו עוד מכשיר, כי אם קודם כול הינו מוצר אופנה טכנולוגי, המגיע בעיצוב נקי וחד של PRADA, עם גב שחור מחוספס המקנה אחיזה נוחה ונעימה.
רמת הגימור הגבוהה והדפנות המעוגלות, מבליטות עוד יותר את דקיקות המכשיר המרשימה, 8.5 מ"מ בלבד.

העיצוב החיצוני המוקפד בא לידי ביטוי גם בתפעול המכשיר, עם הפעלת המכשיר מופיע ממשק משתמש ייחודי בגווני שחור ולבן של  PRADA.

מעבר לעיצוב יוקרתי מתאפיין ה- PRADA phone by LG גם במפרט מרשים:

המסך הבהיר ביותר בעולם
PRADA phone by LG הינו המכשיר הראשון בעולם המגיע בטכנולוגיית מסך:Nova Plus High Brightness Display, ברמת בהירות של 830 nit, המאפשרת צפייה בתכנים גם בחשיפה ישירה לשמש.

PRADA phone by LG מגיע עם מערכת הפעלה מתקדמת של אנדרואיד, מעבד כפול ליבה GHz1, זיכרון RAM של  ,1GBמסך איכותי בגודל 4,3” ו- 8GB  זיכרון פנימי,  כל אלה אחראים לביצועיו המהירים והאיכותיים של המכשיר.

גם על איכות המצלמה לא התפשרו,PRADA phone by LG  כולל מצלמה איכותית של 8MP, מצלמה קדמית לשיחות וידאו באיכות של  1.3MPוצילום וידאו באיכות FULL HD.

 לדברי דרור אבישי, מנכ"ל ברימאג תקשורת, נציגתLG Mobile  בישראל: " אנו גאים להשיק את הסמארטפון היוקרתי עם הכי הרבה סטייל בישראל. כל מי שחושק להיות יחיד ומיוחד ולא כמו כולם, ומחפש סמארטפון מעוצב ואופנתי, ימצא את כל אלה ב- PRADA phone by LG.
המכשיר ישווק באופן ישיר ובמהדורה מוגבלת בישראל ואינו ניתן להשגה דרך חברות הסלולר הגדולות."

מחיר
PRADA phone by LG ניתן לרכישה ישירות מהיבואנית הרשמית, חברת ברימאג תקשורת, במחיר של 3,500 ₪. כמו כן המכשיר ניתן לרכישה בנקודות רשת מותג הסלולר You Phone ב- 36 תשלומים X 115 ₪ ומתנה לרוכשים, שוברי קניה בסך 700 ₪ ברשת מגה.