עונת המנגלים מתקרבת, ואין כיף יותר מלאכול בשר על האש, להיות עם המשפחה והחברים ולשחק עם הסמארטפון שלנו בטבע. אך אבוי! הסוללה של הגאדג'ט הולכת להיגמר ואין לנו מקור חשמל בסביבה, מה עושים?

להטעין על האש
הכירו את PowerPot, מטען הפועל באנרגיית החום ומסוגל להטעין את הגאדג'טים בחיבור USB. כל שצריך הוא למלא מים במיכל, להניח אותו על מקור חום ולחבר את הכבל למכשיר והוא מתחיל להטעין מיידית. כך תוכלו בזמן שבולסים בשר ועושים על האש, להטעין את הסמארטפון שלכם, להאזין למוזיקה עם רמקולים ניידים, להפעיל תאורת לדים וכל דבר המתחבר בחיבור USB לחשמל. המוצר מסוגל לספק עד 5W של חשמל ב-5V DC ובעתיד תגיע גם גרסת 10W ו-15W עם מיכלים גדולים יותר ואפשרות לטעינת מצלמות DSLR ושאר מוצרים הדורשי אנרגיה שאנו משתשמים בשטח.

הטכנולוגיה נעוצה בתחתית שבמיכל הפועלת בטכנולוגיה טרמו-אלקטריק (Thermoelectric) ואם אתם חוששים מבטיחות, בחברה מבטיחים כי המוצר בטוח לשישמוש וכי הכבל המחובר אליו חסין מפני חום גבוה ולהבות.

כרגע המוצר עדיין לא לא יצא לשוק, והחברה במאמץ לגייס $50,000 לפיתוח וייצור המוצר, וכאשר זה יקרה, מחירו יעמוד על $150 לצרכן לגרסתו הבסיסת. יאללה, תתחילו לנפנף וגם להטעין.

וידאו: PowerPot בפעולה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.