כחודש וחצי לאחר ההחלטה לחסום בישראל את האתרים שמהם ניתן להוריד את תוכנת פופקורן טיים (Popcorn Time), הופך בית המשפט את ההחלטה על פיה ומחליט להסיר את חסימת השירות בישראל. כתוצאה מכך שוב ניתן יהיה לגשת לאתרי התוכנה גם מישראל, והמשתמשים שיתקינו אותה יוכלו ליהנות מתוכן רב הכולל סרטים וסדרות טלוויזיה בהזרמה (Streaming).

לא ניתן למנוע את השימוש

את ההחלטה להסיר את צו המניעה הזמני קיבל היום (א') בית המשפט המחוזי בתל אביב מתוך הבנה כי אין דרך למנוע ממפתחי פופקורן טיים לפתוח אתרים חדשים שמהם ניתן יהיה להוריד את התוכנה. עוד מוסיף בית המשפט כי "גולשים שכבר הורידו את תוכנת פופקורן למחשבם יוכלו להמשיך לצפות ביצירות של המבקשות גם לאחר מתן הסעד הזמני. במצב דברים זה, נראה כי התועלת של הסעד הזמני המבוקש הינה מועטה אם בכלל".

ב-19 במאי התקבלה ההחלטה לחסום את השירות, זאת לאחר בקשה לחסימה שהגישו מספר חברות הפקה ישראליות יחד עם ארגון זיר"ה (זכויות יוצרים ברשת האינטרנט). השופט מגן אלטוביה החליט אז להוציא צו מניעה זמני שכן לטעמו היתה "תשתית מספקת לכאורה להפרת זכויות המבקשות". אמנם כאמור, היום חזר בו השופט תוך שהוא מציין מספר סיבות, ביניהן גם ציין כי בהליך לא נשמעה עמדתם של לקוחות ספקיות האינטרנט ובנוסף כי לא ניתן למנוע למעשה את השימוש בתוכנה לאחר שהמשתמש הוריד אותה.

שירות פופקורן טיים מספק ממשק צפייה נוח הכולל תוכן פיראטי רב. הסרטים והסדרות נמצאים על גבי רשת הביטורנט (Bittorent), במודל ה-P2P, ולכן הרשויות מתקשות באכיפת האיסור לשדרם.