איך להעביר את השעות ולשרוף זמן בכיף, לנהל דירה עם שותפים בקלות, לנהוג בביטחה בלי להוריד את העיניים מהכביש, להבין על מה אתם מסתכלים בטיולים ומה עושים עם זבוב קטן ועקשני? כל אלה באפליקציות השבוע.

Pooductive – מעבירים את הזמן בכיף

מה עושים עם הזמן הזה שאתם בחדר ההמתנה בקופת חולים, עומדים וממתינים לשטיפת הרכב, מנסים לשרוף שעה ביציאה או סתם בין זמנים? במקום לגלוש בפייסבוק או באתרי שעשוע שונים, לגלוש לכל אתר אפשרי או סתם לשוחח עם חברים, יש דרך מעניינת ומהנה יותר להעביר את הזמן.

אפליקציית Pooductive שמה לה למטרה להעביר לכם את הדקות (או השעות) המתות. איך היא עושה זאת? בעזרת משחקים, כמובן. האפליקציה מאגדת בתוכה מספר משחקונים קטנים בהם תוכלו לשחק מול משתמשים ברחבי בעולם הנמצאים באותה סיטואציה כמוכם.

מדובר במשחקים קטנים אך חביבים כמו איקס עיגול, 2048 ועוד. תוכלו להתחרות נגד שחקנים אחרים, להשוות תוצאות ולצ'וטט עם שחקנים אחרים. ניתן גם לבחור האם אתם רוצים לשחק עם משתמש באזור שלכם, משתמשים מכל רחבי הגלובוס או משתמשים בעלי אותה פלטפורמה (לדוגמה: אייפון או אנדרואיד).

להורדה: אייפון | אנדרואיד

Poopy Fly

אומרים שלכל חיה בעולם יש תפקיד – אפילו, תתפלאו, לזבובים הטורדניים. עתה, הגיע הזמן להיכנס לנעליים של הזבוב ולבדוק מהו תפקידו הספציפי (חוץ מלהציק לנו, כמובן).

במשחק Poopy Fly הישראלי, תגלמו זבוב עצבני במיוחד בשם פופי החי במעמקי הביוב. כיאה למקום כזה – יהיה עליכם לקפץ מגוש אחד לשני מבלי ליפול לנבכי הביוב. חושבים שזה פשוט? תחשבו שוב. בין קפיצה לקפיצה יהיה עליכם לשהות זמן מוגבל ולנחות בדיוק בנקודה מסוימת על הגוש עצמו בלי לפספס. למשחק מספר שלבים ועולמות שונים, כשבכל עולם הזמן נעשה קצר יותר והנחיתה צריכה להיות במיקום מדויק יותר. צלחתם את כל השלבים בהצלחה? מזל טוב, יצאתם מהביוב בדרך להימחץ על ידי בני אדם.

להורדה: אנדרואיד

Buzz – אם נוהגים לא מסמסים

הסלולרי הוא הגורם הראשון כיום להיסח הדעת במהלך הנהיגה, בעיקר בגלל הדחף לענות להודעה שהתקבלה. אפליקציית Buzz שמה לה למטרה למגר את התופעה ולמזער עד כמה שניתן את הורדת העיניים מהכביש.

Buzz, שתיכנס מיד לפעולה באופן אוטומטי עת התנעת הרכב, מציגה ממשק מותאם עם אייקונים גדולים וברורים ותתריע בפני הנהג כאשר התקבלה הודעה חדשה באמצעות הקראת שם השולח. בעת קבלת ההודעה המשתמש יוכל לבקש כי האפליקציה תקריא לו את ההודעה או לדחות אותה.

אם בחר המשתמש להאזין להודעה, הוא גם יוכל להשיב לה באמצעות דיקלום והאפליקציה מצידה תכתיב לשולח את ההודעה. במקום זאת, המשתמש יוכל לבקש מהאפליקציה להתקשר לשולח. כל הפעולות של Buzz מתבצעות רק באמצעות פקודות קוליות כשהנהג אינו נוגע ולו לשנייה אחת במכשיר. היא תומכת בהודעות SMS וגם בהודעות וואטסאפ.

להורדה: אנדרואיד

שותפים – הפייסבוק של השותפים

אז פרשתם כנפיים, עזבתם את הקן של ההורים והחלטתם לשכור בדירה עם שותפים. איך מתנהלים יחד? מי שילם את חשבון החשמל? תור מי להוריד את הזבל? מי עושה קניות הפעם? אלו הן רק חלק מהשאלות שיצוצו לכם בעת המעבר.

אפליקציית 'שותפים' היא הפייסבוק של שוכרי הדירות. באפליקציה יש פיד המזכיר מעט את הרשת החברתית, תוכלו ליצור קבוצה של כל השותפים שלכם, לשוחח ולהתעדכן על מצב הדירה. ניתן לסרוק דרכה את כל החשבוניות והוצאות הדירה, לעקוב אחר התשלומים השונים, לדון ביניכם תור מי לשלם וכמובן לעדכן אחד את השני בהפתעות נוספות שדורשות החלטה משותפת. כמו כן, תוכלו להשאיר פתקים ומסרונים אחד לשני וגם להזכיר שנגמר הנייר טואלט ומי מתנדב לרדת למכולת השכונתית ולקנות.

להורדה: אנדרואיד

WhatsThat Location Detector – הוייז של אתרי הטיולים

אנו אוהבים לטייל ולהתפעל מהנופים והאתרים המדהימים ברחבי העולם, אולם לא תמיד אנחנו מודעים כלל מה נמצא לפנינו או איך בכלל קוראים לו. אפליקציית WhatsThat היא הווייז של אתרי הטיולים והנופים.

טיילתם באתר שמצא חן בעיניכם ורוצים לדעת מעט פרטים? פתחו את האפליקציה, צלמו את המקום והיא מצידה תאתר לכם את המיקום המדויק של האתר בו אתם נמצאים, תספק תיאור מקיף של האזור וההיסטוריה בצירוף תמונות ופרטים נוספים. בנוסף, דרך האפליקציה ניתן לעשות סיור וירטואלי עם Google Earth, כדי לראות היכן אתם נמצאים ביחס לכדור הארץ, ולמצוא אתרים נוספים בקרבת מקום אליהם תוכלו לנווט בעזרת אפליקציית המפות של גוגל.

להורדה: אנדרואיד

פורסם במקור באתר נקסטר מבית מאקו