חודשים ספורים לאחר השקתו הרשמית של ה-Pocophone F1, המכשיר המצליח מבית שאומי (Xiaomi) שזכה לשבחים גם כאן בזכות ביצועיו ומחירו הסביר, נראה שהחברה החלה בהכנות להשקת ממשיך הדרך. מבחן ביצועים ראשון ל-Pocophone F2 עלה למאגר הנתונים של Geekbench, והוא חושף לכאורה את מפרט המכשיר החדש שצפוי להגיע לחנויות מאוחר יותר השנה.

Pocophone F2, כך לפי פרטי המבחן, מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) שמגיעה יחד עם 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה. הדגם שהורץ הגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסתה העתידית Q, והוא הגיע לציונים של 1,776 במבחן לליבה יחידה, ו-6,097 נקודות במבחן ריבוי הליבות. מדובר בציונים נמוכים יחסית למעבד המתקדם של קוואלקום, וייתכן שהסיבה היא שעדיין מדובר בשלב מוקדם של פיתוח המכשיר.

פרטים אחרים המאירים את מבחן הביצועים באור מעט חשוד הם כמות הזיכרון – לכאורה פחות משל Pocophone F1 שהגיע עם 6 גיגה-בייט, כמו גם מערכת ההפעלה. קשה להאמין ש-Pocophone F2 אכן יגיע עם מערכת ההפעלה Android Q, וסביר יותר להניח שיגיע לחנויות כאשר מותקנת בו אנדרואיד 9.

Xiaomi Pocophone F1

שאומי חשפה את Pocophone F1, כראשון מתוך סדרת מכשירים שמציעים ביצועים גבוהים במחיר נמוך. כך הוא מגיע עם מסך שגודלו 6.18 אינץ' ברזולוציית 1080p, השבב הוא Snapdragon 845 תוצרת קוואלקום ונפחי הזיכרון משלבים בין 64 עד 256 ג'יגה-בייט אחסון הניתן להרחבה לצד 6 עד 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה (RAM). עוד ישנו מערך צילום כפול בגבו שמשלב בין 12 ו-5 מגה-פיקסל ו-20 מגה-פיקסל מקדימה ואלה תומכים גם בבינה מלאכותית. הסוללה בקיבולת 4,000 מיליאמפר/שעה, ישנה טכנולוגיית לקירור נוזלי LiquidCool והוא מריץ אנדרואיד 8.1

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-