עדכון גרסה גדול יחסית מגיע ל-PlayStation Vita, הקונסולה הניידת של סוני (Sony). העדכון כולל תמיכה בערכות נושא, הצגת שכיחות של Trophies מסויימים ושיפורים נוספים.

בחודש שעבר במסיבת העיתונאים שקדמה ל-TGS, תערוכת המשחקים בטוקיו, הכריזה סוני כי תמיכה בערכות נושא תגיע אל קונסולת ה-Vita וה-PlayStation 4. אמש הכריזה החברה בבלוג הפלייסטיישן הרשמי כי העדכון למערכת ההפעלה בגרסה 3.30 לקונסולה הניידת יביא עמו את היכולת להתאים-אישית את המראה של ממשק המשתמש באמצעות שימוש בערכות-נושא המשנות את הרקעים בתפריט היישומים והתמונה במסך הנעילה, הסמלים ואף צלילי הרקע. ישנן 4 ערכות-נושא מובנות ויש אפשרות להוריד ולרכוש ערכות נושא נוספות מחנות ה-PSN.

עדכון הגרסה מביא עימו יכולות נוספות כמו הצגת השכיחות של Trophies (הישגים וירטואליים בהם זוכים השחקנים) מסוימים, יכולת שכבר קיימת ברשימת ה-Trophies של קונסולת ה-PlayStation 4. זאת בנוסף ליכולת זניחה יחסית והיא לשלוח אירועים ופגישות למשתמשים אחרים ברשת ה-PSN באמצעות שימוש ביישום לוח-השנה המובנה בקונסולה, דוא"ל או מערכת ההודעות. עדכון התוכנה זמין להורדה ביממה הקרובה מאתר האינטרנט של החברה או ישירות מתפריט העדכונים בקונסולה.

ערכת הנושא הבסיסיות

PlayStation-Vita-Themes-3.1

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.