סוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) פרסמו שתיהן את רשימת המשחקים החינמיים לחודש מרץ עבור מנויי ה-PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold. באופן מפתיע, בשתיהן אפשר למצוא משחק אחד בכיכובו של סוניק הקיפוד, שחזר ממש לאחרונה עם סרט חדש.

בעלי ה-PlayStation 4 יזכו להוריד החודש את Shadow Of The Colossus, משחק פעולה-הרפתקה אייקוני שראה אור לראשונה על ה-PlayStation 2 וזכה לגרסה מחודשת על קונסולת הדור הנוכחי ואת Sonic Forces שזכה לביקורות צוננות.

שחקני ה-Xbox One יוכלו להוריד במהלך כל חודש מרץ את Batman: The Enemy Within, משחק ההרפתקה העלילתי של Telltale Games בו משחקים את הבלש המפורסם בעולם והחל מה-16 במרץ ועד ה-15 באפריל את משחק הפלטפורמה Shantae: Half-Genie Hero.

כחלק מתוכנית התאימות לאחור יהיו זמינים הכותרים: Castlevania: Lords of שיהיה זמין להורדה עד ה-16 בחודש אותו יחליף Shadow 2 ו-Sonic Generation שיהיה זמין להורדה עד סוף החודש.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.