מחפשים עוד משחקים כדי להקל במידת מה על שגרת הקורונה (Coronavirus) המלחיצה? אולי שני משחקים מרובי משתתפים גדולים, שיהיו זמינים להתנסות בחינם במהלך סוף השבוע, יעשו לכם את זה. מדובר ב-Ghost Recon Breakpoint ו-Predator: Hunting Grounds. מדובר בסוג של המשך של מסורת חדשה שנולדה לאחר שבשבוע שעבר אפשרו ביוביסופט (Ubisoft) לשחק ב-Assassin’s Creed: Odyssey ללא תשלום.

בסוף השבוע הנוכחי – החל ב-26 בשעה 18:00 בערב תאפשר החברה להוריד, לשחק ולהתנסות במשחק היריות הטקטי Ghost Recon: Breakpoint.

המשחק זכה הכותר לעדכון שקיבל את השם Title Update 2.0. ומביא עימו תוספות של משימות עלילתיות, תפקידים חדשים, מצב משחק נוסף וכן שיפורים במשחקיות ולממשק המשתמש. בסוף השבוע תינתן גישה גם לתכנים החדשים שהגיעו עם העדכון המדובר.

המשחק זמין לבעלי מחשב אישי דרך חנויות Uplay או Epic Game Store וגם על קונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One הוא יהיה זמין להורדה עד יום שני ה-30 במרץ.

Predator: Hunting Grounds

משתמשי ה-PlayStation 4 ובעלי המחשב האישי יוכלו לנסות גם את Predator: Hunting Grounds. מדובר במשחק יריות מקוון בו על 4 שחקנים המגלמים חיילי עלית המתייצבם כנגד שחקן אחד אשר מגלם את 'הטורף'. מדובר בסוג של משחק 'חתול ועכבר' שעל חיילי העילית לנסות ולחסל את הטורף לפני שזה יצוד אותם.

בניגוד ל-Ghost Recon לא מדובר במשחק המלא אלא בגרסת התנסות מצומצמת יותר. כך שהחל מה-27 בשעה 6 בערב ועד ה-29 במרץ יתאפשר משחק מקוון על מפה יחידה בשם Overgrowth.

Predator: Hunting Grounds יהיה זמין להורדה מה-Epic Games Store לבעלי המחשב האישי ודרך ה-PlayStation Network לבעלי קונסולת ה-PlayStation 4.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.