פלנטרוניקס  משיקה בישראל את ה-Voyager 6200 UC – התוספת האחרונה של החברה למשפחת הדגל של אוזניות ה-Voyager הארגוניות. האוזניות החדשות מתלבשות על העורף ועיצובן כולל חיבור בלוטות' אלחוטי, מיקרופון סמוי, אוזניות קטנות אשר נכנסות בנוחות לתוך האוזניים, ביטול רעשים אקטיבי (ANC) ושילוב עם יישומי UCמשמעותיים. עם התוספת של Voyager 6200 UC לקו המוצרים, פלנטרוניקס מציעה כעת את המגוון הרחב ביותר של מכשירי בלוטות' סטריאו מקצועיים בעלי ביטול רעשים אקטיבי – יותר מכל ספקית אחרת בשוק.

Voyager 6200 UC נתמכות במלואן על ידי תוכנת Plantronics Manager Pro, המאפשרת למנהלי IT לנטר, לנהל ולתחזק מכשירים בכל החברה, ובכלל זה את השימוש בהן וניתוח האקוסטיקה. התוכנה כוללת את היכולת להגדיר את חווית המשתמש, לנהל פריסות קושחה ולאסוף תחזיות אנליטיות במטרה לאתר בעיות תאימות לפני שהן הופכות לקריטיות. התוכנה זמינה כשירות למנויים ונמכרת בנפרד ממשפחת ה-Voyager.

Image result for Voyager 6200 UC

"רעש והסחת דעת עדיין מהווים את האתגרים הגדולים ביותר עבור אנשי מקצוע בסביבה משרדית", אמר גאווין סיר, מנהל שיווק מוצר גלובלי בפלנטרוניקס. "הדרך הטובה ביותר לגרום לאנשים לאמץ טכנולוגיה אשר יכולה לעזור להם לתקשר ולשתף פעולה בצורה טובה יותר, היא על ידי הצעת אפשרויות בחירה המתאימות לסגנון העבודה הייחודי שלהם, כמו גם לסגנון החיים שלהם, בין אם הם נמצאים במשרד או מחוצה לו. אוזניות ה-Voyager 6200 UC עונות על צורך זה באמצעות אודיו ברמת עסקית המתאים לקבוצת משתמשים חדשה, אשר רואה את המבחר הקיים היום בשוק כמגביל".

רשימת התכונות הנוספות של ה-Voyager 6200 UC כוללת:

  • 4 מיקרופונים כל-כיווניים המאזינים לצלילים מכל הכיוונים ומספקים חווית שמע ברמה מקצועית משני צידי השיחה ללא בום מיקרופון באמצעות "clear talk technology" של פלנטרוניקס.
  • ביטול רעשים אקטיבי ופסיבי מבטיח התמקדות בשיחה כאשר אתם מוקפים ברעש והסחות דעת במשרד ומחוצה לו.
  • אודיו בפס רחב מספק שיחות ברורות על המחשב האישי וסטריאו פרמיום באיכות גבוהה, דבר אשר חשוב במיוחד בעת האזנה למוזיקה.
  • עיצוב תכליתי המאפשר למשתמשים להאזין לשיחות או לקבצי מדיה בסטריאו או פשוט להסיר את אחת האוזניות לצורך שימוש כאוזנייה אחת כדי להיות מודעים יותר לסביבה. רצועת העורף רוטטת ומודיעה על שיחה נכנסת או התראה.
  • האוזניות בעלות הסמכה של Microsoft Skype for Business, מתאימות ל-Cisco Jabber, Microsoft Teams ותוכנות נוספות לביצוע שיחות ועידה.
  • ניתן לבצע צימוד ל-8 מכשירים ולהתחבר במקביל ל-2 מכשירים לניהול אודיו פשוט.
  • טווח קישוריות אלחוטי עד 30 מטרים ממכשירי בלוטות' התומכים ב-Class 1.
  • התראות דינמיות לגבי מצב 'השתק' נועדו לספק יעילות אופטימלית על ידי דיווח למשתמשים בעזרת לחישה במידה והם מדברים בזמן שנמצאים על מצב 'השתק'.
  • האוזניות מספקות עד ל-9 שעות של זמן שיחה ועד ל-16 שעות של זמן האזנה כדי לתקשר ולשתף פעולה במשך כל היום.
  • תאימות עם Manager Pro של פלנטרוניקס הניתנת לרכישה בנפרד. התוכנה מאפשרת לצוותי IT לקבל תובנות עבור כל זוג אוזניות של פלנטרוניקס בעל תאימות הנמצא בשימוש ברחבי החברה.

תמחור וזמינות

אוזניות ה-Voyager 6200 UC מגיעות בצבעי שחור ובז' וזמינות אצל המפיצים המורשים. מחיר מומלץ לצרכן – 1,399 ש"ח.

*הודעה לעיתונות