פלנטרוניקס משיקה בישראל את ה-BackBeat GO 3, אוזניות סטריאו אלחוטיות אשר תוכננו כדי לספק איכות אודיו וביצועי קול יוצאים מן הכלל. ה-BackBeat GO 3 מספקות צליל חי ברזולוציה גבוהה באמצעות אוזניה קטנה וניידת, שהינה נוחה ומושכת באותה המידה ועל ידי כך האוזניות מציבות סטנדרט חדש לגבי מה שאנשים צריכים לצפות מאוזניות אלחוטיות.

אף אחד לא אוהב להתפשר כשזה מגיע למוזיקה. האודיו החי בעל הרזולוציה הגבוהה המסופק על ידי BackBeat GO 3 מאפשר למשתמשים את החופש שבאלחוטיות מבלי לאבד את אמינות האודיו. כל מילימטר של האוזניות עוצב לשם מטרה מסוימת – החל מהדרייברים של הרמקול ועד לכוונון המדויק של הצליל – כדי לספק חווית שמיעה מיטבית. בכל צד של האוזניות תמצאו דרייברים של שישה מילימטר, אשר מעניקים רמת צליל רחבה יותר וטווח של תדרים המספק צליל טבעי, בנוסף לצלילים גבוהים ונמוכים המאוזנים בצורה מושלמת.

כמו כן, אוזניות ה-BackBeat GO 3 הצנועות, אך האופנתיות, מאפשרות לאנשים לשלוט במוזיקה ובשיחות שלהם ללא הצורך בחיפוש מתמיד אחר הטלפון שלהם – דילוג על שירים, התאמת עוצמת הקול, הפעלת Siri או Google Now או אפילו מענה לשיחה – כל זה יכול להיעשות מבלי לגעת בטלפון הנייד. האוזניות עוצבו כדי לאטום בפנים את הצליל ולחסום את הרעש החיצוני והן כוללות שלוש כריות אוזניים בגדלים שונים לצורך התאמה נוחה ויציבה וכדי לוודא שיישארו במקומן כאשר אתם בתנועה. בנוסף, האוזניות מספקות עד ל-6.5 שעות של זמן האזנה בטעינה בודדת.

קרא עוד:  סקירה: Jimmy JV71 - שואב נייד ועוצמתי

"עבור אנשים רבים, מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים; היא ממריצה, ממקדת, מאפשרת להם לברוח ולקבל השראה. בעזרת ה-BackBeat GO 3, אנחנו מספקים את הביצועים שהמוזיקה שלכם ראויה להם", אמרה לורי לנגונה, מנהלת השיווק לצרכן בפלנטרוניקס. "השחרור מהכבלים לא צריך לבוא יותר על חשבון איכות האודיו. BackBeat GO 3 מספקות חווית אודיו פורצת דרך ללא תחרות בקטגוריה זו, והכל בצורה אלחוטית".

BackBeat GO 3 מגיעות בצבעי שחור ואפור והן זמינות בחנויות המפעילים הסלולריים, בחנויות פרטיות וברשתות השיווק המובילות בפריסה ארצית. מחיר מומלץ לצרכן – 450 שקלים.

*הודעה לעיתונות