בעוד שגוגל (Google) עומדת לחשוף את מכשירי הפיקסל (Pixel) החדשים שלה ב-7 במאי, פרסם המדליף הסדרתי איוון בלאס תצלום החושף לכאורה את עיצובו של ה-Pixel 3a מלפנים ומאחור. אין כאן הפתעות גדולות: מדובר במכשיר שנראה כמעט זהה לדגם ה-Pixel 3 הרגיל, לרבות שוליים גדולים ביחס לרוב המכשירים שהוכרזו בחודשים האחרונים, עיצוב בשני גוונים מאחור, סורק טביעות אצבע ומצלמה בעלת חיישן בודד.

כמובן שהחיישן הבודד – מערך מיושן לכאורה – הספיק בכדי להפוך את ה-Pixel 3 לאחד המכשירים המובילים בתחום הצילום בזכות מערכות עיבוד תמונה ואינטליגנציה מלאכותית בלעדיות. כל אלו צפויים להגיע גם ל-Pixel 3a, שיצלם תמונות איכותיות במיוחד במחיר זול משמעותית מזה של הדגם הרגיל.

יתר המפרט צפוי לכלול מפרט מעט צנוע יותר, עם מעבד Snapdragon 670 של קוואלקום (Qualcomm), עם 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, 64 גיגה-בייט לאחסון קבצים, ומסך ברזולוציה של 1080p.

בתצלום שאותו פרסם איוון ניתן, אגב, לראות את התאריך ה-7 במאי מופיע על גבי מסך הבית. לכאורה, זהו חיזוק נוסף לכך שבעוד שבועיים אכן נזכה לראות את המכשיר החדש של גוגל, כאחת ההכרזות המשמעותיות בכנס המפתחים של החברה Google I/O.