חברת פלאפון הודיעה על שירות תיקונים חדש המוצע ללקוחות כל החברות וכולל כיסוי מלא במקרה של שבר ותקלות שונות. את השירות היא תציע במתכונת של תשלום חודשי קבוע או מסלולר ללא התחייבות בעלות משתנה, כאשר תיקון ראשון ללא תשלום ולאחריו תיקון נוסף באותה שנה יינתן ב-50 אחוז הנחה.

לפי סקר שערכה פלאפון באמצעות מכון מרקט ווטש, הישראלי משלם בממוצע 304 שקל בשנה על תיקון סמארטפון וכי התיקונים השכיחים ביותר כיום הם: שבר במסך, סוללה שנגמרת מהר, בעיות בתצוגה ובעיות בטעינת המכשיר. הסקר נערך בקרב מדגם מייצג של 509 בעלי סמארטפונים בישראל.

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק בפלאפון אמר: "פלאפון משנה את חוקי המשחק ומשיקה שירות תיקונים בתשלום חודשי מוזל החל מ-19 שקל לחודש, המעניק ללקוחות תיקון ראשון של הסמארטפון ללא תוספת תשלום. כיום מודל התיקונים בארץ הוא תשלום חודשי קבוע ובנוסף תשלום נפרד עבור תיקון המכשיר, או תיקון בעלות חד פעמית, אך גבוהה יחסית. שירות התיקונים החדש של פלאפון יאפשר לתקן את הסמארטפון ללא הוצאות מיותרות ובאופן מיידי, בעשרות נקודות ברחבי הארץ באמצעות שירות התיקונים הגדול והמקצועי בישראל הכולל למעלה מ-160 טכנאים מוסמכים".

השירות יוצע כאמור בשני מסלולים: הראשון מורכב מתשלום חודשי קבוע החל מ-19 שקל לחודש למשך 18 חודשים בהתאם לסוג המכשיר. התיקון אינו מוגבל בכמות החלפים המתוקנים במעמד התיקון הראשון, כך שניתן לתקן מספר תיקונים בו זמנית ללא תשלום נוסף. המסלול השני מציע שירות ללא התחייבות ובתשלום חודשי החל מ-19 שקל לחודש בהתאם לסוג המכשיר.

קרא עוד:  ברשימה: LG השיקה בארץ את W30 ו-K50s לשוק התקציבי

בשני המסלולים תיקון ראשון הוא ללא תשלום והתיקון השני באותה שנה הינו ב-50% הנחה, אולם במסלול השני נדרשת תקופת צינון של ארבעה חודשים לפני שיינתן התיקון בחינם, זאת לעומת המסלול הראשון בו ניתן לבצע תיקון כבר במועד ההצטרפות. לרגל השקת השירות, כל המצטרפים לשירות יקבלו 3 חודשים ראשונים ללא תשלום עבור התשלום החודשי ובנוסף פלאפון מעניקה 3 חודשי אחריות לכל תיקון.

ההצטרפות בנקודות המכירה של פלאפון ובאתר החברה.