גולן טלקום שוב אחראיות לסחרור המבצעים בשוק הסלולר ולאחר שהכריזה על חודשיים חינם למצטרפים חדשים, גם פלאפון ויופון מציעות מבצע דומה.

אצל פלאפון המבצע הוא עבור תוכנית ללא הגבלה הכולל שיחות, הודעות וגלישה עד 1 או 3 ג’יגה בחודש כאשר המחיר לאחר תום החודשיים יעלה 99 שקל ו-119 שקל בהתאמה. המבצע תקף החל מאמש ועד ה-30 באפריל ומיועד ללקוחות חדשים.

יופון מציעים הטבה זהה אולם רק לנרשמים באתר החברה, ומי שיצטרף בנקודות המכירה יקבל רק חודש אחד חינם. המחיר לחבילה אצל יו-פון עומד על 79 שקל לחבילת הכל כלול עם שיחות והודעות ללא הגלה וגלישה בנפח 1 ג’יגה. המבצע תקף עד 5 למאי.

גם שאר החברות לא נשארו חייבות: הוט מובייל מחזירה את מבצע 49 שקל למשך 4 חודשים למצטרפים חדשים לחבילה ללא הגבלה וכן גם 012 מציעה במבצע חבילה ללא הגבלה הכוללת גם 42 יעדים בחו”ל ו-3 ג’יגה גלישה למשך חצי שנה ללקוחות קיימים וללקוחות חדשים.

המבצעים מגיעים על רקע של האטה והתייצבות במחירי הסלולר, אולם המבצע של גולן טלקום גרם לשוק לחזור ולחזר על כיסו של הצרכן. בקרוב גם תצטרף מפעילה ווירטואלית נוספת לשוק הסלולר הישראלי – סלקט תקשורת אשר חתמה השבוע על הסכם נדידה עם חברת פלאפון וצפוי להשיק את השירות בעוד כשלושה חודשים.