פבל (Pebble), השעון החכם אולי המפורסם ביותר בעולם ואחד הפופולריים ביותר בתחום המוצרים הלבישים זכה לקבל, כמובטח, חנות אפליקציות ייעודית משלו. החנות Pebble Appstore מאפשרת למשתמש לסייר בין האפליקציות המותאמות למכשיר באמצעות המכשיר הסלולרי האישי, להתקין ולנהל את האפליקציות שבשעון.

החנות כבר עלתה עבור משתמשי ה-iOS, כאשר למשתמשי האנדרואיד היא תגיע ממש בקרוב כחלק מהאפליקציה הרשמית של השעון. היא מציעה כ-1000 אפליקציות שונות מ-7 קטגוריות: יומי, שליטה, ספורט, התראות, שעונים, כלים ומשחקים. היא תציע גם את רשימת האפליקציות המובחרות, רשימה שנבחרה על ידי צוות המפתחים, וכן רשימת מועדפים אישית שניתן לשנות ולהתאימה.

כרגע הזיכרון של השעון מוגבל למדי, ולכן נדרש להסיר ולהתקין אפליקציות כדי שבאמת יהיה ניתן לנסות את כולן, אבל זו בהחלט התחלה טובה לקהילת המפתחים והמשתמשים הרבים.

להורדה מחנות ה-AppStore

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.