יצרנית השעונים החכמים פבל (Pebble) חשפה אמש את ה-Pebble Time Round, גרסה עגולה לדגם הנוכחי שלה אשר נחשב לשעון הדקיק ביותר בעולם: בעובי של 7.5 מ"מ ומשקל של 28 גרם בלבד, הדגם החדש נראה קטן ואלגנטי יותר מכל שעון חכם אחר ובדומה לקודמיו, הוא מבוסס על אותה טכנולוגיית המסך הדיגיטלי e-paper בצבע, שתמיד דולק והממשק החדש המאפשר לעבור בין האפליקציות השונות, הודעות ולצפות בלו"ז היומי בלי צורך לגשת לטלפון.

דורש מטען צמוד

בעוד מי שמכיר את שעוני פבל יודע כי זמן הסוללה עומד על כשבוע שימוש בהטענה בודדת, אולי היתרון העיקרי של השעון על פני המתחרים, אולם ב-Time Round המצב שונה שכן בשל העיצוב הדקיק, הסוללה תספק רק רק כיומיים בלבד של עבודה, כך בדומה לשאר השעונים החכמים בשוק. בחברה אומרים כי 15 דקות של טעינה יספקו כיום עבודה.

בדומה לאפל, מוטורולה ואחרות, פבל תציע שני דגמים של השעון, האחד מיועד עבור הקהל הגברי עם רצועה ברוחב 20 מ"מ ומסגרת בצבע שחור וכסף והדגם שני עבור הקהל הנשי עם רצועה 14 מ"מ ומסגרת בצבע זהב. המסך בעל 64 צבעים חסין לשריטות ועמיד להשפרצות מים והשעון תומך במכשירי האנדרואיד ובקרוב גם ב-iOS.

המערכת, בדומה לקיימת מציעה מאות אפליקציות ייעודיות המתאימות למסך העגול עם ממשק צבעוני ותומך המגע. פבל גם שחררה ערכת פיתוח (SDK) עבור מפתחים כדי שיוכלו להציע לקהל הרחב עיצובים שונים ושימושים נוספים.

השעון יימכר ב-249 דולר וזמין כבר כעת בהזמנה מוקדמת באתר החברה כאשר יושק ב-8 לנובמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.