איש לא יודע מדוע נוהגים הישראלים לערוך "על האש" דווקא ביום העצמאות, אך ברור לכולם שבשנת 2015 ישנן מספיק אפליקציות שתהפוכנה את המנגל המסורתי למוצלח במיוחד. הכירו את האפליקציה שתחשב עבורכם את כמות המצרכים הדרושה, את זו שתאמן אתכם להיות מנפנפים מקצועיים, אפליקציית שירים ישראליים וגם טריוויה על הדרך. ולא טעיתם – כולן ישראליות!

2 קילו פרגית, אריזת קבב אחת

אם ארגנתם בחייכם "על האש" עבור כמה אנשים, ודאי בפעמים הראשונות מצאתם את עצמכם באחת משתי הסיטואציות: חוסר במצרכים או עודף במצרכים, שכן קשה לחשב את כמויות המצרכים הנדרשות למספר האורחים שהוזמנו. אפליקציית "מנגליסט" תשאל אתכם כמה סועדים מתוכננים להגיע למנגל שלכם ומה הרגלי האכילה שלהם. אתם תזינו את סוגי הבשר והתוספות שתרצו להגיש והאפליקציה תחשב בעבורכם את כמויות המצרכים המדוייקות שאתם נדרשים לקנות. אם תרצו לחלק בין המשתתפים את רשימת המצרכים, תוכלו לעשות זאת באמצעות מייל שיישלח מהאפליקציה. את ענייני הגבייה תשאירו לאפליקציית PayBox לבצע בעבורכם.

להורדה: iOS

KingOfBBQמנפנפים עם האייפון

הצלחתם להדליק את המנגל? עכשיו מתחיל הספורט הלאומי – הנפנוף. כדי לאמן את עצמכם במלאכת הנפנוף, ובעיקר כדי להעסיק את הילדים הסקרנים סביבכם, פותחה אפליקציית "קופיקו מלך המנגל". עליכם לנפנף או לשקשק את מכשיר האייפון שבידיכם הכי מהר וחזק שאתם מצליחים. החיישנים המותקנים במכשיר יסייעו לאפליקציה להעניק לכם ניקוד, ומי יודע, אולי אתם תהיו אלופי הנפנוף של ישראל.
להורדה: iOS

מנגבים את החומוס הטוב ביותר

ועכשיו הגיע הזמן לטעום מהמאכל הלאומי, בכל זאת, את יום העצמאות לא חוגגים בכל יום. אפליקציית "החומוסיות הטובות ביותר" תציג לכם את מסעדות החומוס הקרובות אליכם. המשתמשים יכולים לדרג את החומוסיות ואף להציג Ozenחומוסיות כשרות בלבד או פתוחות בשבת ועוד. אם תרצו תוכלו למצוא באפליקציה גם מתכונים להכנת חומוס ביתי.
להורדה: אנדרואיד

שרים בציבור

הבשר נצלה על הגריל ועכשיו הזמן לשמוע קצת מוזיקה. אין כמו יום העצמאות בכדי לשמוע שירים ישראלים ואין כמו אפליקציית "אוזן" עבור כך. האפליקציה שפועלת ברשיון אקו"ם, מאפשרת להאזין ולצפות בקליפים של אלפי שירים ישראלים. תוכלו לחפש אחר שם האומן האהוב עליכם, אחרי שיר מועדף או אחרי אוספים מומלצים. לשירים תוכלו להאזין דרך האפליקציה או באמצעות היו-טיוב. לחלק גדול מהשירים תוצגנה מילות השיר וניתן גם לבנות אוסף שירים משלכם.IsraelMovies
להורדה: אנדרואיד | iOS

מלך הבורקס

וכשהאוכל מוגש לשולחן תוכלו לבחון את ידיעותיכם בתחום הקולנוע הישראלי שכה מזוהה עם יום העצמאות. אפליקציית "מלך הבורקס" מורכבת משאלות טריוויה על סרטי הבורקס שמלאים ציטוטים פיקנטיים המהווים חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. אז באיזה בית חולים אושפז צ'ארלי מהסרט צ'ארלי וחצי לאחר שנפצע בתאונה? בין אם אתם יודעים את התשובה ובין אם לא, כדאי שתורידו את האפליקציה. אנו בטוחים שגם אתכם היא תאתגר.
להורדה: iOS
פורסם לראשונה באתר מאקו
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.