לוגו פרטנר

קבוצת פרטנר משיקה אפליקציית אבטחת מידע ייחודית, המעניקה את מעטפת ההגנה המתקדמת מבית Check-Point, לשמירה על מערכות הארגון מפני חדירה זדונית באמצעות המכשירים החכמים של העובדים. השירות פועל באמצעות אפליקציה המותקנת על כל מכשיר סמארטפון, טאבלט או מחשב, ומספק מעטפת הגנה מלאה, שאינה תלויה בחיבור לרשת הסלולרית. כך, המכשיר נשאר מוגן גם בעת גלישה ברשת האינטרנט האלחוטית, בגלישה בחו"ל, ובעת חיבור והעברת נתונים וקבצים ממכשירים אחרים, בכפוף לתנאי השירות המלאים. ההגנה של Check Point חוסמת מגוון איומים, בהם: השתלטות של אפליקציות זדוניות, תוכנות כופר, תוכנות ריגול, מיילים וקבצים נגועים בווירוסים שונים, ועוד, ומאפשרת איתור והתראה בזמן אמת מפני פרצות במערכת ההפעלה.

לי אורון, סמנכ"לית החטיבה העסקית בפרטנר, מסרה: "מרבית הארגונים מאפשרים היום לעובדים להשתמש במכשירים חכמים מהבית, סמארטפונים וטאבלטים, ולחבר אותם למערכות ארגוניות שונות, כגון שרתי מייל. שיטת Bring your own device חושפת את הארגון לסכנות ואיומים, הן בהיבט של חשיפת מידע סודי של החברה ושל הלקוחות, והן בהיבט של חבלה במערכות הארגון עד כדי שיבוש או אפילו שיתוק. אפליקציית אבטחת המידע הארגוני שהשקנו שומרת על המכשיר ללא קשר לרשת עליה הוא גולש, סלולרית או אלחוטית, ומאפשרת למנהל אבטחת המידע של העסק לזהות איומים, ובמידת הצורך גם לנתק את המכשיר הנגוע מן הרשת של החברה."

קרא עוד:  אסוס השיקה בישראל את כרטיס התצוגה Matrix GeForce RTX 2080 Ti

מדובר בפתרון משלים שפרטנר מציעה ללקוחות העסקיים על מנת לתת מענה לגידול בחשיפה של ארגונים לסיכונים, כתוצאה ממתן גישה וחיבור מרחוק למכשירים חכמים והתקנים חיצוניים, למערכות הפנים ארגוניות. השירות מאפשר לבית העסק לנהל את רשת ההגנה באמצעות ממשק ניהול מקוון, בו ניתן לזהות באופן קל ונוח את המכשירים השונים בארגון, ללא גישה לתכנים או פגיעה בפרטיות בעלי המכשיר, ולקבל התראות ופרטים לגבי האיומים השונים בזמן אמת. ההתראה מתקבלת אצל מנהל המערכת וכן אצל המשתמש במכשיר, עם המלצה כיצד לטפל באיום. השירות משווק על פי מספר רישיונות, החל מ-19.90 ש"ח לחודש לרישיון בודד, ועד 350 ש"ח לחודש ל-20 רישיונות (המחירים אינם כוללים מע"מ).

בשנה האחרונה הרחיבה פרטנר משמעותית את מעטפת השירותים לעסקים, והחברה נותנת כיום מענה מלא לכל צרכי התקשורת של העסק, כגון סלולר, טלפון קווי, אינטרנט, שיחות בינלאומיות, שירותי מחשוב וענן, כולל גיבוי בענן בהיקפים משמעותיים של עד 1024GB, ועוד.

  • הודעה לעיתונות