בליזארד (Blizzard) הכריזה על Overwatch 2, ההמשך למשחק הפעולה שהושק לפני כשלוש שנים וזכה להצלחה עצומה – עד שאיבד מזוהרו לטובת PUBG ו-Fortnite. בתגובה לתחרות, בחרה בליזארד להתמקד הפעם בפן העלילתי כאשר הדגש יהיה במשימות משותפות של שחקנים (PvE) ולא בקרבות זה נגד זה.

מצב המשחק Story Missions (משימות סיפור) יאפשר לארבעה שחקנים לצאת למשימות עלילתיות, לחשוף רבדים מהעולם של Overwatch שטרם נראו עד היום ולגלות גיבורים וכלי-נשק חדשים. ב-Hero Missions (משימות גיבור), מצב משחק נוסף המיועד למשימות שיתוף פעולה (CoOp), ידרשו השחקנים להגן על ערים מפני פלישת רובוטים ואיומים אחרים, תוך שהם משפרים את הדמויות שלהם וחושפים שדרוגים חדשים ומודים עבור כלי-הנשק.

כמובן שגם מצבי ה-PvP של Overwatch המקורי לא נזנחו, ולמעשה כל התוכן של המשחק הקודם, לרבות כל הגיבורים, המפות ומצבי המשחק שכבר הושקו, ייכלל גם במשחק ההמשך. עם זאת הם צפויים לשיפורים בזכות מנוע גרפי חדש שיאפשר אפקטים מתקדמים ומראה מציאותי ומרשים יותר, מקביל לתמיכה במפות גדולות יותר. גם חפצים ותוספות שנאספו על ידי השחקנים עד כה, יעברו בשלמותם למשחק ההמשך כך שניתן יהיה להמשיך בדיוק מאותה נקודה מבלי לאבד דבר.

Overwatch 2 מפותח עבור המחשב האישי וקונסולות ה-PlayStation 4, ה-Xbox One וה-Nintendo Switch. בליזארד, כהרגלה, אינה מוכנה עדיין להתחייב על תאריך יציאה רשמי.