אחד מהדברים החשובים ביותר בעת השקת הקונסולה, זה שגורם לרבים מהאנשים לרצות לשים את ידיהם עליה ראשונים, אלו הם משחקי ההשקה של הקונסולה. ההיסטוריה מוכיחה כי קונסולות שלא הציגו מספר משחקים רב בעת ההשקה נחלו כישלון, ואילו אלו שכן – הצליחו. מפתחי קונסולת המשחקים מבוססת אנדרואיד, Ouya, כנראה יודעים במה מדובר וקוראים למפתחים להעלות את המשחקים שלהם לחנות האפליקציות.

"מפתחים, נכון להיום, כל משחק שתעלו ל-devs.ouya.tv יהיה זמין ב-Ouya כשהיחידות הראשונות יצאו לחנויות, ב-28 למרץ", כתבה קלי סנטיאגו מהחברה בפוסט הרשמי, "מה שאומר שהמשחקים שיעלו לחנות החל מהיום יהיו המשחקים הראשונים בהם ישחקו הקונים הראשונים של הקונסולה." כמו כן, חשפה החברה כי תצרף קבצים של הסיפורים מאחורי הליך הפיתוח של חלק מהמשחקים הפופולריים ביותר של Ouya. "אנחנו ניקח את שלושת המשחקים המובילים, ו… נהפוך אותך למפורסמים!", כתבה סנטיאגו, "אנו רוצים לחלוק את התהליך שלכם, העליות והמורדות, כל דבר שקשור בעשיית הדבר שאתם אוהבים – ובמשחקים שאנחנו אוהבים לשחק."

Ouya התחילה כפרויקט קטן עם רעיון גדול באתר מימון ההמונים קיקסטרטר, שעם הזמן הצליח לגייס מספיק כסף כדי להפוך למציאות. מדובר בקונסולת משחק מבוססת אנדרואיד, שצפויה להיות זולה מקונסולות המשחק הנוכחיות, ולהציע חוויה טובה לא פחות במחיר של $99 בלבד. על פי הנאמר בפרסום הרשמי, הקונסולה תגיע לתורמים הראשונים כבר בסוף החודש הנוכחי (כולל אותנו!), ויחד עם הכרזה על ה-PlayStaion 4 והשמועות ההולכות וגוברות על הקדמת ההכרזה על ה-Xbox הבאה, עונת החגים הקרובה תהיה לוהטת עבור חובבי הקונסולות – כזו שלא ראינו כבר שנים. (מקור)