קונסולת האנדרואיד 'או-יה' (Ouya), אשר זכתה למימון נלהב מצד הגולשים באתר קיקסטאטר יכולה לרשום לעצמה כעת ניצחון נוסף – האתר המתמחה בתיקונים iFixit פירק את הקונסולה לגורמים והעניק לקונסולה הקטנה ציון גדול בכל הקשור לקלות התיקון.

ב-iFixit מציינים כי הקונסולה, אשר עושה דרכה בימים אלה אל התורמים, ידידותית לפירוק ולהרכבה. באתר מדרגים גבוה את הקונסולה בכך שבעת הרכבתה לא השתמשו בדבק או בברגים ייעודים אשר עשויים להקשות על התיקון או לעלות את עלות החלפים – למעשה כל הברגים אשר בשימוש הם ברגי 'פיליס' סטנדרטים ורוב החלקים ניתנים להחלפה.

הקונסולה מקבלת ציון "תיקוניות" של 9 מתוך 10 ולמעשה מאבדת נקודה רק מכיוון שצלעות הקירור (Heat Sink) מולחמות אל הלוח הראשי כך שיש לפרק אותם עם מלחם וכן בקרי הג'ויסטיק מולחמים אל הלוח של בקר השליטה כך שבקרה של תקלה ייתכן ויהיה צורך להחליף את הלוח של בקר השליטה. לתמונות נוספות, באתר iFixit

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.