מיקרוסופט (Microsoft) שחררה למשתמשי האנדרואיד עדכון לאפליקציית המייל שלה, ה- Outlook, דרך חנות הפלי (Google Play) המוסיפה מספר תכונות חדשות.

בנוסף לפרוטוקולים הקיימים – Exchange Active Sync) EAS)  ו- POP המוכר, הוסיפה מיקרוסופט לפני מספר חודשים תמיכה בפרוטוקול ה- Internet Message Access Protocol) IMAP)  שמאפשר בין היתר קבלת הודעות בדחיפה (Push) ואף גם לבצע פעולות אצל הלקוח שבאות לידי ביטוי ישירות בשרת, כגון מחיקת מייל,עכשיו הפרוטוקול נתמך גם באפליקציית האנדרואיד .

חיפוש מתקדם
בדומה לתוכנת ה- Outlook 2013 עבור המחשב ניתן כעת לבצע חיפוש למייל מסוים שנמצא בשרת (Server-side search) ולא רק למיילים שסונכרנו והורדו למכשיר. אם האפשרות הקודמת לא קלעה לטעמכם מכיוון שאתם לא תמיד זמינים ורצונכם לצפות בכל המיילים, ניתן כעת להגדיר הורדה אוטומטית של כל המיילים הקיימים ובכך לצפות בהם גם כאשר אתם במצב לא מכוון (Offline).

תוספת חביבה שכבר קיימת ב- Outlook.com היא האפשרות להוספת עד 10 כינויים (Aliases) לכתובת המייל שלכם. למה זה טוב? אפשר לדוגמא להגדיר שתי כתובות: אחת עבור שימושים פרטיים ואחת עבור העסק, ניתן להגדיר שכל מי ששלח עבורכם מייל לכתובת העסק יגיע לתיקייה מוגדרת ושאר המיילים יגיע לתיבת הדואר הנכנס, כתוצאה מכך ייחסך מכם השימוש בשירות מייל נוסף. כעת ניתן לשלוח דרך האפליקציה הודעות דואר מכל כינוי שהוגדר על ידנו ולבחור זאת באפשרויות.

שינוי נוסף ואולי שרובכם יאהבו היא האפשרות לשנות את ממשק העיצוב של האפליקציה ולבחור ערכת נושא מתוך 11הצבעים הקיימים וכן אפשרות להגדיר תשובות אוטומטיות מחוץ למשרד (Out of office) למקרה שאתם מעוניינים להודיע לנמען כי אתם לא זמינים.

קרא עוד:  חידוש באינסטגרם: תצוגת מילים לשירים בסיפורים

את העדכונים הללו ניתן להוריד באפליקציה ישירות דרך חנות הגוגל פליי.