Orange מכריזה על ששת הסטארטאפים הנבחרים של מיזם  Orange 4G innovation Lab2 על גבי פלטפורמת רשת הדור הרביעי

לאור הצלחתו של מאיץ הסטארטאפים הראשון, פתחה Orange מחזור נוסף המציע ליזמים להצטרף למהפכת הדור הרביעי בישראל. עשרות הצעות התקבלו, מתוכן נבחרו שישה סטארטאפים בתהליך בחירה שנערך על ידי צוות מקצועי מטעם החברה.

ששת הסטארטאפים הנבחרים הגישו הצעות בתחומים הבאים: בית חכם, Internet of Things, מציאות רבודה (Augmented Reality), שירותים מבוססי פלטפורמת דור 4, טכנולוגיות אינטרנט מתקדמות
ועולמות ה- Well being, תוך שיפור חיי היומיום של הצרכן.

הצגת המיזמים המשתתפים במאיץ הסטארטאפים השני תיערך ב- 30.12.14

לרשות הסטארטאפים עומדות התשתיות המתקדמות של G4 Orange, לפיתוח מוצרים ושירותים חדשניים, מרחב עבודה עסקי, ציוד קצה מתאים, ידע, מחקרים וליווי מקצועי צמוד של מומחים מפרטנר, במשך 12 השבועות של המיזם.

מנחם תירוש, ה-coo של פרטנר ציין: "לאור הצלחתה של חממת הסטארטאפים הראשונה, פתחנו מאיץ סטארטאפים שני אשר הביא לפתחנו עשרות הצעות ורעיונות חדשניים, במגוון תחומים. בין ההצעות שהוגשו, גילינו יישומים מתקדמים מבוססי טכנולוגיית הדור הרביעי, פתרונות בית חכם לשיפור אורחות החיים של כולנו, יישומי טכנולוגיות אינטרנט מתקדמות ועוד. אנו שמחים וגאים להמשיך ולקדם את הרעיונות והמוצרים של חברות סטארטאפ צעירות ויזמים בתעשייה הישראלית במסגרת Orange 4G innovation lab2, ולהעניק להם את הכלים הדרושים כדוגמת תשתית מתקדמת, ידע, ניסיון וליווי מקצועי צמוד, בכדי לצמוח ולהתפתח".

עופר שמואלי, מנהל החדשנות בפרטנר ומנהל Orange 4G innovation Lab2 ציין: "במחזור השני התמקדנו בעולמות ה-IOT, המציאות הרבודה וטכנולוגיות אינטרנט מתקדמות אשר הינן שלב נוסף בדינמיקה הדיגיטלית החדשה, המשנה דפוסים צרכניים ומשפיעה על חיי היומיום של כולנו".

קרא עוד:  מי הבא בתור? פייסבוק ביטלה את כנס המשווקים שלה בגלל נגיף הקורונה


הסטארטאפים הנבחרים:

ART- VR
ART-VR  הינו מכשיר אופטי משוכלל הנישא על הראש ומאפשר להפוך כל סמרטפון למעין קולנוע נייד, המייצר אשליית צפיה במסך  " 100 ממרחק נגיעה, וחויית דו- מימד ותלת מימד ייחודית.

סקיינט

מערכת לתקשורת, שליטה, העברת וידיאו ונתונים מיישומי ערך מוסף, ניהול ובקרה של מערכות אזרחיות
בלתי-מאוישות (מזל"טים, כלי רכב וכלי שיט) באמצעות רשת דור רביעי.

Webline
מוצר חדשני למפעילי תקשורת, המאפשר למפעיל לספק שרות המעשיר ומרחיב  את חווית שיחת הטלפון הקולית (הסלולרית או הקווית) של המשתמש, על ידי הוספה של תקשורת ווידאו, Chat, שיתוף מסך ושימושים נוספים לשיחה הקיימת, תוך שימוש בדפדפן אינטרנט הזמין על גבי כל מכשיר (מחשב, טאבלט, סמארטפון, טלוויזיה חכמה).

Seeblings
פלטפורמה ניידת המשלבת יצירה ושיתוף אינטראקטיבי של וידאו חי  לצד מציאות רבודה  ( Augmented Reality)

PhaseUp
מערכת  מבוססת ענן, המשמשת להעברת מידע חברתי/עסקי דרך ממשקים שונים. המערכת מאפשרת למשתמשים לקבל בזמן אמת מידע עסקי מנותח (Data Mining)  המבוסס על פרופיל הלקוח, וכן להפעיל ממשקים ישירות ממערכת הסלולר.

Keylockit
מתקן אלקטרוני זעיר, המעניק חיווי ברור ומידי של מצב המנעול – פתוח או סגור, כפי שנקבע בפעולת המפתח האחרונה. המתקן ניתן לחיבור מהיר לכל מפתח סטנדרטי, ללא  צורך בשינוי או בתוספת כלשהיא למנעול.

Innovation Lab2  Orange 4G– לוח זמנים:

30.12.14 –  Roadshow של הנבחרים ותחילת תכנית מאיץ הסטארטאפים בשעה 10:00.

מהלך פעילות המיזם  – 12 שבועות.

קרא עוד:  מי הבא בתור? פייסבוק ביטלה את כנס המשווקים שלה בגלל נגיף הקורונה

קישור לאתר החברה –  http://orange.co.il/4g-innovation-lab2

 

זוכי המיזם הראשון Orange 4G innovation Lab:

VoiceITT
פתרון מהפכני, המאפשר למיליוני אנשים ברחבי העולם הסובלים מקושי שפתי להשתמש בסמארטפון, כ- Translator לקול טבעי. הפתרון החדשני, יאפשר לאלו הסובלים מקשיי דיבור, לתקשר בקלות באמצעות הקול שלהם, על ידי תרגום הדיבור המשובש לדיבור תקין ובכך לשפר את חייהם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים (קושי בדיבור, מוטוריקה וקוגניציה). לאחרונה זכו בפרסים ברחבי העולם, בהם גם פרס החדשנות של חברת פיליפס. אתר הפרויקט.

Derma compare
פלטפורמת "DermaCompare" הינה מערכת מבוססת ענן, כלי עזר לרופא לזיהוי מוקדם של סרטן העור (מלנומה). מדובר בטכנולוגיה גנרית להשוואת תצלומים, המבוססת על עיבוד תמונה ובסיס נתונים חכם, המאפשרים בסביבת ענן לאסוף מידע רב ולנתח אותו, להפעיל מניפולציות של מערכת לומדת ובינה מלאכותית. דרמה קומפייר אף כיכבה לאחרונה באירוע  TED בברלין שהוקדש לסטארט אפים רפואיים. סרטון המחשה.

Glance
פתרון חדשני המאפשר יצירה של אלבומי תמונות ווידאו, שמירתם בענן ושיתוף מידי בין קבוצות משתמשים. האפליקציה מאפשרת לקבוצות של אנשים ליצור אלבום תמונות פרטי אשר מתעד אירועים, חוויות ורגעים.

אפליקציית Glance נכנסת לתמונה ומאפשרת לכם ליצור אלבום בצורה קלה ופשוטה כאשר הזמנת החברים לאלבום מתבצעת על בסיס של מספרי טלפון בלבד, ללא צורך ברשימות מסובכות של מיילים ושמות משתמש. בתחרות שנערכה בהונג קונג הגיעה חברת Glance לשלב חצי הגמר, מתוך 550 חברות נבחרו 30 לחצי גמר וחברת Glance הייתה אחת מהן. מצ״ב לינק.
*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.