דרום קוריאה תהיה המדינה הראשונה שבה ה-Optimus G Pro, מכשיר הדגל החדש של החברה יושק, כבר השבוע. אחרי הכל, זה גם הבית של היצרנית. אבל ב-LG לא מתכוונים להגביל את שיווק המכשיר, ובטח לא לדלג על שאר מדינות העולם וכי החברה תשיק את המכשיר גם בצפון אמריקה ברבעון השני של השנה (אפריל-יוני).

עוד לפני כן, ב-LG מעוניינים לרכוב על גל ההצלחה של מכשיר הנקסוס 4 ולנסות ליהנות מפרותיו, ולכן היא תציג את המכשיר גם בתערוכת MWC 2013 שתתקיים ממש בעוד שבוע, כך שנוכל גם לצלם אותו ולהציג לכם אותו עוד לפני ההשקה העולמית.

המפרט של Optimus G Pro למי שפספס, הוא אחד הנחשקים כיום. עם מסך 5.5 אינצ’ בטכנולוגיית Full HD IPS המספק צפיפות פיקסלים של 400ppi, הוא הפאבלט בעל המסך האיכותי ביותר לגודלו. הוא גם הראשון לאמץ את השבב Snapdragon 600 אשר הוכרז בחודש שעבר ב-CES, אשר מספק עד 40% יותר ביצועים לעומת ה-Snapdragon S4 Pro ועושה זאת בפחות צריכת הספק. מרובע ליבות 1.7GHz ו-2 ג’יגה זיכרון פנימי לצד שבב הגרפי Adreno 320 לא משאירים מקום לספק מי הכי חזק כיום.

לצד אלו הוא מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל אחורית, 2.1 מגה פיקסל קדמית, צילום וידאו ב-Full HD עם אפשרות לצלם בשתי המצלמות במקביל, וכן צילום פנורמה במציאות מדומה (VR) המאפשר צילום של כל הסביבה האופקית והאנכית לכיסוי מלא של 360 מעלות. יש בו גם תקשורת NFC, יציאת HDMI, אפשרות להטענה אלחוטית, אכסון, 32 ג'יגה והוא רץ על גרסת האנדרואיד 4.1.2 Jelly Bean עם ממשק מותאם של LG. בפנים קיימת סוללה בעלת הספק של 3,140mAh ועוביו עומד על 9.4 מ”מ.

מתי והאם בישראל? ככל הנראה כאשר הוא יגיע לאירופה, אנחנו נהיה הבאים בתור. מה שבטוח, צפו לסקירת וידאו של המכשיר כבר בשבוע הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.