אופו (Oppo) אולי ידועה יותר כיצרנית טלפונים באיכות בינונית ואולי קצת יותר, אבל החברה גם מייצרת מוצרי אודיו ווידאו. בהתאם לכך היא מתכוונת להשיק נגן בלו-ריי (Blu-ray) חדש בשם UDP-203 שהוא הראשון מבחינתה שתומך ברזולוציית 4K/UltraHD.

החברה פרסמה באתר הרשמי שלה שהיא מתכוונת להשיק את הנגן החדש עוד לפני סוף השנה הנוכחית, אבל באותה נשימה שמדובר במוצר שעדין נמצא בעבודה ולא הגיע לכדי רמה של כניסה לקו ייצור. מעבר לכך לא מספקת החברה יותר מדי פרטים על הנגן החדש, מעבר לכך שהיא בסופו של דבר אומרת ש-'זה יהיה מוכן, זה יהיה מוכן', ומציעה להירשם כדי לקבל עדכונים.

עם זאת, מפרטים שכן עלו לרשת ניתן להבין שהמכשיר יעלה 499 דולר. הוא אמור להיות מצויד בשני חיבורי HDMI, שני חיבורי USB, להציע תמיכה בקול היקפי באיכות 7.1, ויש גם חיבור לרשת מקומית. כמו כן אמורה להיות תמיכה ב-Dolby Vision HDR.

זו אמורה להיות כניסה ראשונה של יצרנית קטנה לשוק נגני ה4K/UlatrHD. עד עכשיו היה מדובר בעיקר בשחקניות גדולות או לפחות מבוססות יותר בתחום כמו סמסונג (Samsung), פנסוניק (Panasonic), פיליפס (Philips) שגם סוני (Sony) בדרך. מעניין מה זה יעשה לרמת המחירים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.