מכשירי הדגל החדשים של אופו (Oppo), ה-Oppo R11 ו-Oppo R11 Plus הוכרזו באופן רשמי. שני המכשירים החדשים של החברה, שנחשבת לאחת המובילות כיום בשוק, מבוססים על Snapdragon 660, המעבד החדש לשוק הביניים של קוואלקום (Qualcomm), מגיעים עם 64 ג'יגה-בייט אחסון פנימי, מצלמה קדמית עם חיישן בגודל של 20 מגה-פיקסל, לא פחות, ושניהם מבוססים על אנדרואיד 7.1.1 היישר מהקופסה, אבל מכאן והלאה הכל כמעט שונה.

Oppo R11 מגיע עם מסך MAOLED בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD ועם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. הסוללה של המכשיר הזה היא בגודל של 3,000 מילי-אמפר/שעה, והמצלמה האחורית היא IMX398 של סוני (Sony) בגודל של 16 מגה-פיקסל ועם מפתח צמצמם בגודל f/1.7 שמלווה גם בשבב Spectra 160 של קוולאקום שמספק למערכת זום אופטי, מיקוד אוטומטי היברידי, מצב צילום דיוקן ועוד.

Oppo R11 Plus מצויד במסך בגודל של 6 אינץ', ברזולוציה זהה, והוא מגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה וסוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה. המצלמה האחורית, שגם היא מלווה בשלב ה-Spectra 160, מבוססת על חיישן IMX350 של סוני בגודל של 20 מגה-פיקסל ועם מפתח צמצמם של f/2.6.

מה עוד זהה? שני המכשירים מגיעים עם גוף מתכתי אחוד, כמקובל, בצבעי שחור, זהב וורוד זהוב. שניהם גם תומכים בטעינה מהירה. החברה לא פרסמה את המחירים, אבל המחיר של R11 דלף והוא יהיה 500 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.