אופו (Oppo) הכריזה היום בהודו על Oppo F7, מכשיר שוק ביניים חדש שמזכיר  מבחינה חיצונית את ה-Oppo R15 שהושק לאחרונה, ולו רק בגלל המסך המוארך והמגרעת שם למעלה. עם זאת, במקרה שלו המצלמה שמשובצת שם מציעה חיישן בגודל של לא פחות מ-25 מגה-פיקסל – וגם עם תמיכה באלגוריתם ייפוי פנים הנדרש, באפשרות לצילום ב-HDR, ושימוש לצורך פתיחת במכשיר מנעילה באמצעות פני המשתמש.

F7 גם מגיע עם מצלמה אחת בלבד מאחור, וזה עוד דבר שמבחין בינו לבין המכשירים האחרים בשוק שרובם המכריע מגיע כבר עם צמד מצלמות מאחור, כשבמקרה הזה החיישן הוא בגודל של 16 מגה-פיקסל עם מפתח יפה של f/1.6, לעומת f/2.0 מקדימה.

Oppo F7 vs Vivo V9: Price in India, Specifications, Features

המסך הוא בגודל 6.23 אינץ', קצת קטן מזה של חברו, אבל עם אותה רזולוציית +FHD עם יחס היבט 19:9, כמו רוב נושאי המגרעת, כשהחברה טוענת ליחס מסך/גוף של 88%.

המערכת על שבב היא Helio P20 והוא מגיע בתצורות זיכרון של 4/64 גיגה-בייט בצבעים אדום, לבן ושחור, וב-6/128 גיגה-בייט בצבעים אדום ושחור בלבד. הסוללה היא בגודל של 3,400 מילי-אמפר/שעה, מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1 היישר מהקופסה שמעליה הממשק הקנייני של החברה, Color OS 5.0.

המכשירים יגיעו לשוק במכירה רגילה ב-9 באפריל תמורת כ-340 ו-415 דולרים בהתאמה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.