חגיגות השנה החדשה לפי הלוח הגרגוריאני, או לוח השנה האזרחית כפי שיותר מכירים אותו, כבר פחות או יותר התחילו. ככל הנראה גם יצרניות הטלפונים ינסו לנצל את התקופה הזו כדי להגדיל מכירות. אופו (Oppo), לדוגמה, כבר השיקה בסין גרסאות מיוחדות לשנה החדשה של טלפוני ה-R17 וה-R17 Pro שלה.

מה מיוחד בגרסאות הללו? קודם כל הצבע. החברה בחרה להעניק למכשירים גב בצבע אדום מתכתי עם גוון שמשתנה לאורך הטלפון. בנוסף היא הצמידה להם ממשק צבעוני מיוחד שמתאים בצבעיו לרקע האדום ומציג אלמנטים של זריחת שנה חדשה. והתוספת השלישית היא סמל קטן של חזירון למטה מאחור בצבע זהב. הסיבה היא שהשנה הסינית הקרובה תהיה שנת החזיר.

מעבר לכך אין הבדל בתצורה לעומת ה-R17 וה-R17 Pro הרגילים, ואפילו המחירים זהים, בתצורה בה נמכרים שני המכשירים החדשים: כ-405 דולרים עבור ה-R17 עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון, וכ-625 דולרים עבור ה-R17 Pro עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.