אופו (Oppo) הכריזה על גרסה חדשה של AX5 שהושק בשלהי השנה שעברה. הגרסה החדשה, AX5s עבור השוק הסיני ו-A5s עבור שאר העולם, שומרת פחות או יותר על התצורה של המכשיר הקודם, אך מספר הבדלים שאמורים להוזיל את המחיר שלו עוד יותר, כאמור.

מדובר במכשיר עם תצוגת +HD בגודל 6.2 אינץ' שמתחתיה המערכת על שבב Helio P23 וזאת לעומת Snapdragon 450 בדגם האב. השבב הגרפי הוא PowerVR GR8320. לטלפון יש 3 גיגה-בייט זיכרון עבודה, אחד פחות מאשר ב-AX5, וזיכרון אחסון של 64 גיגה-בייט.

המסך מצויד במגרעת דמויות דמעה בה שילבה החברה מצלמת 8 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.2. מאחור שתי מצלמות, הראשית 13 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.2 והמלווה בגודל 2 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.4. העיצוב של, בצבע שחור או אדום, עבר ליטוש מבריק לעומת צבעי המאט של קודמו, אבל זה לא מונע מהסוללה להישאר בגודל של 4,230 מילי-אמפר/שעה. אפילו מערכת ההפעלה נותרה אנדרואיד 8.1.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.