בשבוע שעבר, באופן טבעי לחלוטין וכמצופה, תפסה ההשקה של ה-Galaxy Note 5 וה-Galaxy S6 Edge בניו יורק את מרב תשומת הלב. זה כמובן מה שסמסונג ביקשה לעשות. במקום שהיא תציג את המכשירים החדשים שלה ב-IFA רק כדי לאבד את תשומת הלב הציבורית כמה ימים לאחר מכן למכשירים החדשים של אפל, עכשיו יש לה לפחות שבועיים של זמן יחסית פנוי, לפחות מהכרזות של יריבתה הגדולה בשוק הטלפונים.

אני בטוח שרבים מכם עקבו אחר ההכרזה באופן ישיר, אם ישירות אחר השידור של סמסונג עצמם או אחרי הדיווח בבלוג החי שלנו, ואני חושב שההרגשה שהייתה לי בסיום השידור די משותפת ללא מעטים מהם: היה קצת משעמם.

כאיש טכני רציתי לקבל יותר פרטים, ומה שקיבלתי זה שיעור היסטוריה על תולדות ה-Note, וכמה סמסונג ידעה לחזות את העתיד כשהמציאה את תחום הפאבלטים, בנאומים שהשיא שלהם נדמה היה הנה עשינו גב קעור והנה הצלחנו לצמצם עוד חצי מילימטר בעובי.

זה לא אשמתם של המכשירים אלא אשמתם של המציגים. לעיתים זה היה נראה יותר כמו כנס בענייני IT כאלה או אחרים מאשר הצגה של מכשירים חדשים, כשבמקום לתת למכשירים לדבר, נתנו לאנשים שמנהלים לקשקש עוד ועוד ועוד.

אני, באופן אישי, ציפיתי ליותר.

הטור השבוע פורסם לראשונה בסיכום השבועי שלנו הנשלח במייל עם כל החדשות החמות של השבוע. עוד לא נרשמתם? זו ההזדמנות שלכם. לחצו כאן, מעדיפים עדכון יומי? הקליקו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.