אחרי שברשת התחילו כבר להופיע תמונות שמציגות, לכאורה, את OnePlus 5T, כעת מגיע גם אישור, ושוב לכאורה, לגבי המפרט של המכשיר. האתר GizChine.it העלה תמונה שמציגה את המפרט של המכשיר החדש של וואן פלוס (OnePlus) מהאתר של אפליקציית הבדיקה Antutu (אנטוטו), וממנה עולה שאם מישהו ציפה לשינוי מהותי כלשהו במפרט, אז הוא צפוי ככל הנראה להתאכזב.

הדבר הבולט ביותר בתמונת המפרט, ומה שמאשר שככל הנראה אכן מדובר ב-OnePlus 5T, זה שם המכשיר: OnePlus A5010. כזכור, OnePlus 5 מסומן גם כ-A5000, כך שמדובר במכשיר 'חדש'. זה כמובן גם מזכיר גם מה שקרה במקרה של המעבר מ-OnePlus 3 ל-3T – המכשיר 'המקורי' סומן כ-A3000 בעוד ממשיך דרכו סומן כ-A3010.

עוד דבר שבולט בתמונה הוא המערכת על שבב שתישאר עדיין Snapdragon 835. ההערכות שקוואלקום (Qualcomm) עומדת לשחרר את Snapdragon 836 כנראה עדיין לא מבוססות. בכל מקרה הרזולוציה 2160×1080 מתאימה ליחס היבט של 18:9, מה שכמובן מצביע על מכשיר ללא מסגרת צדדית לפחות. גם מבחינת זיכרון אין ממש שינוי. המכשיר שנבדק הוא אמנם עם 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ואם 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, אבל זה לא אומר שלא יהיה דגם עם 6/64 ג'יגה-בייט כמו במקרה של OnePlus 5.

מה שעוד אפשר לראות זה זוג מצלמות עם חיישני 20 מגה-פיקסל, ולמרות שלא ברור, אפשר להעריך שמדובר בזוג המצלמות מאחור. בכל מקרה התשובות המלאות כנראה כבר במהלך החודש הבא.