אם הסתובבתם ברחוב והרמתם מבט, אולי נתקלתם בפרסומת ל-OnePlus One עם הכיתוב “C-Data יבואן רשמי”. שלטי החוצות הללו נתלו לא במקרה, שכן בחודשים האחרונים היו לא מעט שטענו לכתר הנציגות.

חנויות שונות כבר החלו להביא את המכשיר באופן פרטי בשנה האחרונה, ואנחנו בעצמנו נתקלנו בלא מעט יבואנים שטענו כי הם הנציגות הרשמית בישראל. לכך תוסיפו את פלאפון ואתר המכירות צ’יינה ביי שהחלו למכור את המכשיר באופן ישיר לצרכן, דבר שיצר בלבול לא קטן בקרב המשתמשים לגבי מי היבואן הרשמי של OnePlus.

סי דאטה הוציאה הודעה בחודש מאי האחרון כי היא החלה לשווק את מוצרי OnePlus, ואילו היום אנו מקבלים על כך אישור רשמי. בשיחה שניהלנו מול גורם ב-OnePlus, נאמר כי אכן סי דאטה היא הנציגה בארץ: “C–Data הם היבואנים הרשמיים בישראל. זה אומר כי הם חברת ההפצה היחידה המקבלת מאיתנו מלאי ותמיכה רשמית.” הוא אמר והוסיף: “הם מטפלים במכירות, שיווק ושירות לקוחות בישראל. כל השאר הם יבואנים או מפיצים הפועלים בשוק האפור”.

הדברים הללו שמים סוף לגבי השאלה מי אכן היבואן הרשמי, חשוב במיוחד לקראת השקת הדור השני, OnePlus 2, שיוכרז בסוף החודש הקרוב וכבר נחשף כי הוא יהיה מבוסס על שבב ה-Snapdragon 810 v2 ועם חיבור USB Type C. המכשיר צפוי להגיע גם אלינו בהמשך השנה לקראת חודש ספטמבר.

צילום: פייסבוק, ערן מחלב

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.