יחד עם OnePlus 6 שהוכרז היום, החברה חשפה גו זוג אוזניות אלחוטיות הנקראות Bullets Wireless Headphones. לא רק שמדובר באוזניות האלחוטיות הראשונות של החברה, אלא הן מגיעות עם גימיק חביב ביותר: הצמידו את האוזניות אחת לשנייה והן יכבו, הפרידו אותן והן ידלקו.

OnePlus Bullets הן אוזניות מסוג In-ear, כלומר 'בתוך האוזן' בעלות חוט המקשר בניהן. הן מיוצרות בגוף מתכתי ומבטיחות עמידות לאורך זמן גם כנגד מים, זיעה ואבק, כך שניתן להשתמש בהן גם בעת אימוני ספורט. הן תומכות בשימוש עם Google Assistant או כל מסייעת אחרת המותקנת בטלפון, זאת באמצעות לחיצה ארוכה על כפתור הממוקם על גבי שלט קטן הכולל גם כפתורי עוצמת שמע ומיקרופון.

בכל אחת מהאוזניות ישנו מגנט מובנה, המאפשר להצמיד אותן אחת לשנייה בזריזות. המגנט הוא גם זה שמכבה ומפעיל אותן, כך שברגע הצמיד אלה נכבות ובהפרדה הן חוזרות לפעול ומסוגלות להמשיך מאותה הנקודה שבה המוזיקה או הסרטון נעצר.

בכל הקשור לאיכות הסאונד, OnePlus Bullets מגיעות עם דרייבר בגודל 9.2 מ"מ עם תמיכה ב-aptX ו-Energey Tube, שלדברי החברה מספקים איכות סאונד גבוהה במיוחד. זמן השימוש שלהן הוא כ-5 שעות והן מסוגלות להיטען בתוך 10 דקות בלבד בחיבור USB-C עם המטען הסטנדרטי של החברה.

מחירן של אוזניות Bullets הוא 69 דולרים והן יושקו במקביל ל-OnePlus 6.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.