חברת OnePlus החליטה להוביל מתקפה ישירה על חברת Samsung, ויצאה במבצע תמוה בשם Take the Edge Off#, אשר מציע ל-50 אנשים להחליף את מכשיר הגלקסי שברשותם במכשיר OnePlus 2 חדש, כאשר המכשירים הישנים ייתרמו לארגון צדקה שמעניק פתרונות טכנולוגיית בתחום הרפואה.

אלא שהמכשירים שניתן לתרום הם דווקא החדשים ביותר מסדרת גלקסי – ה-S6, ה-S6 Edge, ה-S6 Edge plus ו-Note 5 – טלפונים ששוויים הוא כפול משוויו של ה- OnePlus 2, שמחירו עומד על 389 דולר. כך שלא ברור בדיוק מה היתרון שמוצע פה לצרכן הממוצע.

ל-OnePlus יש היסטוריה של מבצעי שיווק מוזרים: בשנה שעברה נטען כי היא ערכה תחרות ושינתה את כלליה באמצע, ואילו במסגרת מבצע אחר החוקים לא היו ברורים מספיק כך שאנשים נפטרו מהסמארטפונים הישנים שלהם ללא תמורה. תחרות אחרת נחשבה כסקסיסטית ובוטלה מהר מאוד.

למרות שבשום מקום לא נכתב זאת, יש להניח שהמבצע מוגבל לתושבי ארה"ב בלבד. אם אתם בכל זאת רוצים לנסות את את מזלכם, יש להירשם בטופס הבא עד ה-18 באוקטובר, כאשר 50 הזוכים ייבחרו באקראי ויקבלו טלפון מנציג חברת OnePlus.

OnePlus 2

ה-OnePlus 2 הוכרז ביולי 2015, והוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, יפעל על שבב Snapdragon 810 משודרג, זיכרון עבודה של 4/3GB RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,300mAh. המחיר נותר נמוך ועומד על 329 דולר לגרסת 16GB ו-390 דולר לגרסת 64GB.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.