וואן פלוס 7

האם OnePlus 7 כבר נחשף? תמונה שעלתה לאתר Leaks/ חושפת אותו לכאורה עם מסך נקי לחלוטין ללר כל מגרעת, ביחס מסך לגוף גבוה במיוחד, ועם מצלמה קדמית שנשלפת מאחור עם מנגנון החלקה.

תמונה נוספת שעלתה לאתר מציגה בתמונה ניתן די בבירור את OnePlus 6T כשלצדו, לכאורה, OnePlus 7 ושניהם נמצאים בתוך כיסוי שנועד להסוות את עיצובם החיצוני, אך עדיין ניתן להבחין במספר שינויים בין הדגמים כאשר הבולט ביותר הוא חסרונה של המגרעת כמו גם 'חור' בתצוגה.

יש לציין שמדובר עדיין בתמונות מוקדמות מאוד, שעדיין לא זכו לאישור, כמו בכל שמועה ראשונית.

פרטים נוספים אודות דגמים עתידיים של החברה ניתן ללמוד דווקא מפעולות של החברה האחות אופו (Oppo), אשר הצטרפה כחברה בקונסורציום הכוח אלחוטי (Wireless Power Consortium), כך שניתן לקוות כי המכשירים העתידיים של החברה, עם OnePlus 7 תחילה, יתמכו בטעינה אלחוטית בתקן Qi או אחר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.