מכשיר הדגל החדש של OnePlus, ה-OnePlus 2 שהוכרז בסוף החודש שעבר, הפך היום למוצר שכל אחד יכול לקנות דרך אתר האינטרנט של החברה. הקאץ' היחיד הוא שאתם צריכים לקבל הזמנה, בין אם זה דרך האתר הרשמי או דרך חבר ואז להזמין אותו ולדאוג גם למשלוח מעבר לים, כפי שעשתה החברה עם המכשיר הקודם שלה. החברה עצמה חילקה הזמנות למשתמשים "כבדים" שהיו חלק מהפורומים ואפשרויות נוספות לקבלת הזמנה כללו ביקור בחנות של החברה, הרשמה לאתר או זכייה בתחרות. ואז, כמובן, כל מי שרוכש לעצמו מכשיר חדש מקבל אוטומטית הזמנה נוספת שאותה הוא יכול להעניק לרוכש אחר, וכך למעשה מתפשטות לאט לאט ההזמנות ברחבי העולם.

המכשיר שזמין כעת הוא רק בגרסת ה-4 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי ו-64 ג'יגה-בייט נפח אחסון, שעולה 389 דולר. מדובר במכשיר בעל מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD 1080p עם פאנל LCD איכותי המספק ניגודיות גבוהה יותר וכן חסכוני בחשמל. הוא פועל על מערכת העל-שבב Snapdragon 810 שכוללת מעבד מתומן ליבות במהירות מקסימלית של 1.8 ג'יגה הרץ לצד זיכרון עבודה בנפח 3 או 4 ג'יגה-בייט בהתאם לקיבולת המכשיר, מצלמת 13 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית, סוללת 3,300 מיליאמפר ומערכת ההפעלה Oxygen OS (שמבוססת על אנדרואיד 5.1). גירסת ה-16GB שמכילה זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט, תופץ בשלב מאוחר יותר בתג מחיר של 329 דולרים.

עוד באתר:

קרא עוד:  היה צפוי? וואווי הקטינה את ההזמנות מספקים לייצור טלפונים

אבל משתמשים שמעוניינים לרכוש את המכשיר מארה"ב ומקנדה, והצליחו איכשהוא להשיג הזמנה, קיבלו לאחרונה בשורה רעה – האספקה ליבשת שלהם תתעכב בשבועיים-שלושה לפחות, עקב "בעיות ייצור" שמונעות מהחברה לספק את המכשיר כרגע לאזורים שאינם אסיה או אירופה ולכן, הראשונים שייזכו לקבלו הם תושבי הונג-קונג, אירופה והודו ולאחר מכן יצטרפו קנדה וארה"ב. אם יש לכם סבלנות, המכשיר צפוי להגיע לארץ בסביבות חודש ספטמבר.

OnePlus 2

ה-OnePlus 2 הוכרז ביולי 2015, והוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, יפעל על שבב Snapdragon 810 משודרג, זיכרון עבודה של 4/3GB RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,300mAh. המחיר נותר נמוך ועומד על 329 דולר לגרסת 16GB ו-390 דולר לגרסת 64GB.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.