האתר הגרמני Cyberport העלה ככל הנראה בטעות, תמונות יח"צ רשמיות של מכשיר הדגל החדש של HTC, ה-One M9, כשבוע לפני ההכרזה הרשמית שלו. האתר כבר הספיק מאז להוריד אותן במהירות, מה שככל הנראה מעיד על כך שהן אמיתיות, אבל כמובן שמשתמשי אינטרנט זריזים הספיקו לשמור אותן ולהעלות בכל מקום אפשרי.

האתר אף פירט את המפרט הטכני של המכשיר, שתואם לכל השמועות של השבועות האחרונים – מסך 5 אינץ' ברזולוציית Full HD, שבב Snapdragon 810 בתדר 2GHz, זיכרון פנימי של 3 ג'יגה בייט ו-32 חיצוני, סוללת 2,900 מילי אמפר, מצלמה אחורית של 20 מגה פיקסל (!) וקדמית של 4 מגה פיקסל, מידות של 144.6x 69.7×9.61 מילימטרים ומשקל של 157.5 גרם.

htc-one-m9-cyberport-7

מבחינת העיצוב, כפי שהשמועות דיברו על כך, לא נרשם שינויי גדול מידי אך כן ניתן להתרשם כי קדמת המכשיר מנוצלת טוב יותר בהשוואה לדור הנוכחי, וכן המצלמה בעלת חיישן גדול, מה שיחליף למעשה את טכנולוגיית ה-UltraPixel שהיה בשימוש בשני דורות ה-One האחרונים.

המכשיר ככל הנראה יגיע בגירסה שחורה-מטאלית וכסופה-מוזהבת, וככל הנראה יעלה 750 יורו (כ-3,300 שקלים). האם המידע הזה מדויק? האם מדובר ב"הדלפה" מכוונת? נדע בשבוע הבא.