יש מטען, יש מטען נייד, יש כבל טעינה, יש זיכרון נייד, יש אפליקציות שמאפשרות לנו למצוא את המכשיר ויש אפליקציות שמאפשרות לנו למצוא את המפתחות – אבל אין מכשיר אחד שעושה את כל אלו, עד עכשיו – הכירו את GoKey.

GoKey הוא מטען נייד רב יכולות וקטן להפליא הבנוי בצורת מפתח גדול, כאשר בצידו האחד יש יציאת Lightning למכשירי אפל ו-microUSB למכשירי אנדרואיד או Windows Phone, ובצידו השני כניסת USB. כאשר נגמרת הסוללה במכשיר, אפשר להטעין אותה באמצעות חיבור המכשיר ל-GoKey בעזרת אחד מהמחברים, וכאשר נגמרת הסוללה ב-GoKey ניתן לחבר אותו למחשב או לחשמל באמצעות חיבור ה-USB שנמצא בצידו השני. כדי לדעת מה מצב הסוללה ב-GoKey אפשר פשוט לנער אותו ותדלק נורה – נורה אדומה מעידה על סוללה חלשה בעוד שנורה ירוקה מעידה על מצב סוללה טוב.

אבל זה לא מסתיים כאן: בעת חיבור ה-USB למחשב וה-microUSBLightning למכשיר באותו הזמן, ה-GoKey יטעין את עצמו ואת המכשיר המחובר, ואף ישמש ככבל לכל דבר, להעברת קבצים מהמכשיר ואליו, ולסנכרון עם המחשב. ל-GoKey גם זיכרון פנימי בנפחים של 16GB, 8GB או 32GB, כך שהוא גם משמש כזיכרון נייד אותו ניתן גם לאבטח באמצעות סיסמה. במידה וחיברנו את ה-GoKey לצרור המפתחות שלנו, ניתן להוריד אפליקציה ייחודית ולהשתמש בה לאיתור המפתחות בצורה קלה ונוחה, ואף לגרום ל-GoKey לצלצל כשמתקרבים אליו. ניתן גם ללחוץ על כפתור ב-GoKey שיגרום לטלפון לצלצל במידה ואיבדנו אותו.

קרא עוד:  התחייה: 15 שנה אחרי מגיעה ההכרזה על Homeworld 3

GoKey כרגע נמצא בשלבי מימון, כאשר הגיע כבר ליעד של $40,000, כאשר $39 יזכו אתכם בגרסת ה-8GB, ועוד $10 ו-$20 יגדילו את הנפח ל-16GB ו-32GB בהתאמה. עוד פרטים בדף הרשמי של המוצר.