נייקו (Nyko), יצרנית אביזרי צד-שלישי המוכרת בעיקר מעולם קונסולת המשחק מציגה את בקרי הפליי-פאד (PlayPad), בקרי-משחק ייעודים עבור מכשירי האנדרואיד אשר אמורים להביא את החוויה המוכרת מעולם הקונסולות אל מכשירי האנדרואיד השונים.

היום, שכל מכשיר אנדרואיד מצוייד במעבד כפול ליבה וחיבור לטלוויזיה הוא קונסולת משחק בפוטנציה. באמצעות בקרי השליטה מקווים בחברה לגשר על הפער בין המכשירים ולהביא לחווית משחק מדוייקת יותר שכן הרבה יותר נוח להשתמש בשלט בעל כפתורים פיזיים מאשר כפתורים ווירטואליים על-גבי מסך מגע. בקרי השליטה מגיעים בשני דגמים: פלייפאד פרו המזכיר בצורתו ובסידור הכפתורים את השלט של קונסולת האקסבוקס 360 ובגודל של בקר שליטה מסורתי והפלייפאד מיני הקטן יותר בגודלו אשר מיועד לשימוש בדרכים ויהיה זמין לרכישה בשלל צבעים. הבקרים כוללים שתי סטיקים אנלוגים, 4 כפתורי-כיוון, 4 כפתורי משחק, 4 כפתורי כתף וכמובן לחצן Start ו-Select.

בקרי המשחק פותחו בשיתוף פעולה עם NVIDIA אשר מקדמת את נושא הגיימינג על גבי פלטפורמת האנדרואיד, אך אין הדבר אומר שבקרי המשחק יעבדו רק על גבי מעבדי הטגרה של החברה, בקרי המשחק יתקשרו עם המכשיר באמצעות בלוטות' ומתאימים למכשירים המריצים את גירסא 3 של אנדרואיד ומעלה. בנוסף, כאשר יושקו השלטים תשיק לצידן החברה את יישום ה-Playground שאמור לאפשר ללא הרשאות רוט למפות את השליטה עבור יישומים שלא תומכים באופן מובנה בבקר שליטה חיצוני. השלטים יושקו לקראת עונת החגים האמריקאית אך מחירם טרם נמסר. (Nyko)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.