בניגוד לציפיות, חברת Nvidia לא הולכת להשיק בקרוב טלוויזיה או קונסולית משחקים, אלא דווקא מזרים-מדיה, סטרימר, שאמור לשלב את שניהם תחת מותג Shield, אשר יריץ את מערכת ההפעלה Android TV ויושק במאי.

מבחינת יכולות הוודיאו שלו, Shield מסוגל לתמוך בווידאו ברזולוציית 4K, ולתפקד כמו Roku או Amazon Fire TV רק אם אופציה עתידית לשלוט בו באמצעות פקודות קוליות. יחד עם זאת, מערכת העל-שבב שלו היא ה-Tegra X1 שהשיקה החברה ב-CES בלאס ווגאס לפני חודשיים. Tegra X1 הוא שבב הדור החדש 64 ביט מתומן ליבות (Octa Core) עם 256 ליבות גרפיות, אשר מסוגל לספק פי 2 יותר ביצועים לצד יכולות גרפיות של מחשב שולחני. השבב מצויד ב-4 ליבות ARM Cortex-A57 לצד 4 ליבות נוספות ARM Cortex-A53 הפועלות יחד עם זיכרון L2 של 2 מגה-בייט וזיכרון LPDDR4. לדברי החברה, המעבד הגרפי של Tegra X1 מסוגל לספק פי 2 יכולות עיבוד ממה שמציע ה-Xbox 360, בחמישית מכמות החשמל.

בנוסף הציגה Nvidia את ה-Shield Store, חנות משחקים מבוססי אנדרואיד, שכוללות משחקים ידועים כמו Half-Life 2, Doom 3 ו-Crysis 3 לצד חדשים כמו Metal Gear Rising: Revengeance ו-The Pre-Sequel. מחירו של הסטרימר החדש יעמוד על 199 דולר.

http://www.youtube.com/watch?v=r9Yu3u8yl9I