ארכוס (Archos), יצרנית הטלפונים הצרפתית, משתפת פעולה עם ZTE ותשיק באירופה את המכשיר הדגל החדש של החברה הסינית, nubia Z17S. עם זאת המכשיר ישווק תחת המטרייה של ארכוס, ועם השם Diamond Omega, כש-Diamond היא משפחת המכשירים שבארכוס מכנים יוקרתיים. מעבר לשינוי השם מדובר בדיוק באותו Z17S שהושק ממש זה עתה.

מסך ה-IPS הוא בגודל של 5.73 אינץ' והוא מציע רזולוציה של 2040×1080 פיקסלים ביחס היבט של 17:9 עם עיצוב של 2.5D ועם ציפוי הגנה בדמות Gorilla Glass. המערכת על שבב שמה את המכשיר בקו הראשון כי מדובר ב-Snapdragon 835 עם שמונה הליבות שפועלות במהירות מרבית של 2.45 ג'יגה-הרץ. מעבר לכך מגיע המכשיר עם זיכרון נדיב: 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.

גם בתחום המצלמות המכשיר, כמו אחיו הסיני, מפתיע עם צמד מאחור עם חיישני 23 ו-12 מגה-פיקסל ועם צמד מקדימה עם חיישני 5 מגה-פיקסל. הסוללה היא בנפח עבודה של 3,100 מילי-אמפר/שעה, מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.1 והממשק נשאר זה של נוביה – nubia UI 5.0.

המכשיר יושק בנובמבר במחיר של 499 אירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.