עכשיו זה כבר רשמי: LG G7 ThinQ, מכשיר הדגל החדש של LG, יוכרז בשני אירועים מרכזיים שתערוך החברה: ב-2 במאי במרכז מטרופוליטן ווסט בניו יורק, וב-3 במאי  במרכז הקניות I'Park בסיאול, בירת דרום קוריאה. שם המכשיר החדש יכיל את המיתוג החדש ThinQ אותו מצמידה החברה כעת למכשירים בהם משולבת בינה מלאכותית, לכל אורך זירות הייצור שלה, וכך יוכל G7 לתקשר ישירות עם מכשירי בית לבן של החברה כמו מקררים, טלוויזיות, שואבי אבק ועוד – לקבל מהם מידע ולשלוח אליהם פקודות.

לפי החברה השילוב של ThinQ יציע חוויית שימוש מקיפה יותר, ולטענתה G7 יציע יכולות בינה מלאכותית מתקדמות במיוחד בהיבט של זיהוי קולי לצורך נתינת פקודות למכשיר, ובהיבט של השימושים השונים במצלמות המכשיר. מדובר במכשיר השני שנושא את המיתוג הזה, אחרי המהדורה המעודכנת של ה-V30S, המכשיר אותו השיקה לקראת סוף פברואר.

המגרעת שתופסת את תשומת הלב

אבל מה שכרגע תופס את תשומת הלב, לפחות לפני ההשקה בפועל, הוא לא הבינה המלאכותית שתשולב במכשיר, אלא כמובן המגרעת שם למעלה. G7 ThinQ ייצטרף לרשימה ארוכה של טלפונים נושאי מגרעת בסגנון ש-iPhone X כפה על השוק.

מבחינת תצורה יגיע המכשיר עם מסך בגודל 6.1 אינץ' ברזולוציית +QHD כשהפאנל שלו אמור להיות M-LCD שלטענת החברה אמור לחסוך יותר מ-30% בצריכת החשמל של מסכי IPS תוך שיפור הבהירות של המסך. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 845 והמכשיר יגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם שילוב של 64/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

קרא עוד:  סקירה: UB+ Eupho E3 - רמקול מעוצב המשדרג כל פינה בבית, ולא רק מבחינה קולית

צמד המצלמות האחוריות יהיו שתיהן מצוידות עם חיישן בגודל 16 מגה-פיקסל, ואחת מהן תהיה מצוידת בעדשה לצילום בזווית רחבה. כמו כן מבטיחה LG ש-G7 ThinQ שמפתח הצמצם של המצלמה הראשית יהיה f/1.5 כדי לשפר את איכות הצילום בתאורה חשוכה יחסית.

מבינת העיצוב קל המצלמות מאחור יהיו הפעם מסודרות זו מעל זו, עם חיישן טביעות אצבע עגול מתחת. כמו כן צפוי המכשיר להיות משוק במספר צבעים, כולל כחול, כחול מתכתי ואדום בהיר.

כך או כך, לא נותר ממש הרבה זמן כדי ללמוד מה יש למכשיר להציע באמת.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.