השבוע במדור אפליקציות: להעביר את הזמן בכיף. כאלה המבוססות על חכמת ההמון, אחרות שתחזקנה את האנונימיות ואת החשאיות ויש גם אפליקציות פנאי עבור אלו מאיתנו המנצלים את הסוף שבוע עבור מנוחה.

 

Noname: שומרים על החשאיות גם בהודעות
אלו מכם שיתלהבו מאווירת החשאיות שמאחורי הפרגוד, יוכלו להמשיך איתה גם מחוץ לקלפי ולשגר הודעות טקסט אנונימיות לחברים. וואטסאפ אנונימי, אם תרצו. אז מה צריך כדי להתחיל ולשגע את החברים? לדאוג שגם אתם וגם הם יורידו את האפליקציה. משם המצב רק הולך ומידרדר. כיצד?

תוכלו לעבוד על החברים ולספר להם פרטים נכונים על עצמם, מבלי שידעו מי השולח. תוכלו גם "להתחיל" עם בני זוג פוטנציאלים ולעשות זאת במסתוריות רבה. וכמובן שיש שינצלו את האפליקציה לרעה – וחבל.

 לאנדרואיד | ל-iOS

Ask On'Fly: תנו למקומיים להחליט עבורכם
החלטתם לטייל ביום השבתון במקום שאינכם מכירים? מחפשים המלצות למסעדה טובה, לסופרמרקט זול או לבילוי מעניין במקום בו אתם נמצאים? זהו זמן מצויין להשתמש ב"חכמת ההמונים" המקומיים ולחסוך את הסירבול בחיפוש מידע באינטרנט באמצע הרחוב.

מה עושים? נכנסים לאפליקציה, מפעילים את חיישן ה-GPS שבמכשיר ושואלים בצורה חופשית כל שאלה שעולה בראשכם. בעצם, כמעט כל שאלה, שכן צוות המפתחים טוען שהוא מבצע בקרה אחר השאלות שנשאלות. גולשים בטווח הקילומטרים הקרוב ישתפו אתכם בדעתם בנושא וכך תוכלו לגבש החלטה המבוססת על נסיונם של המקומיים.

אין לשכוח שמטרתה של האפליקציה שגם אתם תשיבו על שאלות, ולכן תוכלו להגדיר באלו קטגוריות תקבלו גם אתם שאלות ממשתמשים אחרים. אנחנו רק מחזיקים אצבעות שהמשתמשים ישתפו פעולה בהמוניהם.

קרא עוד:  אינסטגרם השיקה אפליקציית שיחות עם חברים שתעדכן את הסטטוס במקומכם

לאנדרואיד | גרסת ה-iOS בפיתוח

Hotel De Slots: בינגו און ליין

ודאי כבר שמתם לב שבמקבץ האפליקציות האחרון אנחנו חברתיים במיוחד. אם החלטתם להעביר את רגעי הפנאי בנעימים תוכלו לעשות זאת באמצעות משחק בינגו מקוון ולהתמודד מול משתמשים אחרים במשחק בינגו מרתק. כן, המשחק הזה שמשגע בתי אבות וכינוסים המוניים. כדי שלא תחוו שיעמום, עוצב המשחק בעיצוב מודרני ואלמנטים מהקזינו נוספו לחוויה.

לאנדרואיד | ל-iOS

bingoHotel

Screen Locker: לא מפחדים לתת לילדים את הסמארטפון
החלטתם לנסוע רחוק עם הילדים הקטנים? רוצים להנעים עבורם את זמן הנסיעה באמצעות היוטיוב? המנוסים מביניכם ודאי כבר חוו את הסקרנות של אותם קטנטנים כשהם נוגעים בכל דבר שזז. וכשמסך הסמארטפון הוא מסך מגע – סמי הכבאי יהפוך בשנייה אחת לשיחת טלפון שייזום הפעוט לבוס שלכם.

פתרון פשוט ויצירתי מנסה לשים סוף לתופעה: האפליקציה מופיעה על כל מסכי המכשיר בדמות מנעול צף וכמעט בלתי מורגש. כשהמנעול נעול לא ניתן להשתמש במסך המגע. וכשהוא פתוח – הכל חוזר לקדמותו. וכך, עם תוספת המנעול הפשוטה, ניתן להפעיל לילדים סרטון וידאו והם אפילו יוכלו לצפות בו מתחילתו ועד סופו.

לאנדרואיד

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.