זהו יומו הראשון של כנס ה-Nokia World שנפתח בלונדון ונוקיה פתחו אותו כמו שצריך עם השקת 3 מכשירים חדשים (בנוסף ל-N8). שם הקוד להצלחה: מולטימדיה. כל שלושת המכשירים מצוידים באופציות המולטימדיה הכי טובים שיש כיום, כאשר לכולם מספר גורמים גורמים משותפים: מערכת הפעלה Symbian^3, מצלמה 8 מגה-פיקסל עם פלאש LED כפול וצילום וידאו HD 720p. מאפיין נוסף שנוקיה השקיעה בו הוא איכות הבניה – ושלושתם מורכבים משילוב של אלומניום וברזל לאיכות בניה מנצחת. בצד המסך, התשובה של נוקיה ל-Super AMOLED של סמסונג ול-Retina Display של אפל הוא ה-AMOLED ClearBlack – טכנולוגיה שתאפשר לכם לראות צבעים בצורה חדה וברורה יותר באור שמש ישיר, ובואו נקווה שזה גם יבוא בצד של איכות תמונת המסך.

הראשון הוא נוקיה E7, מכשיר חדש לסדרת ה-E של נוקיה המיועדת בעיקר לאנשי עסקים. למכשיר מסך מגע בגודל של 4 אינץ', מקלדת מלאה נשלפת, מצלמת 8 מגה פיקסל עם אפשרות לצלם וידאו באיכות HD ותמיכה משופרת ב-Exchange. (להמשך הפוסט על E7)

המכשירים השני והשלישי הם נוקיה C6 ונוקיה C7, השייכים לסדרת c החדשה של נוקיה. שני המכשירים יגיעו עם מצלמת 8 מגה פיקסל ואפשרות צילום של סרטי וידאו ב-HD. בנוסף שני המכשירים יגיעו עם טכנולוגיה חדשה של נוקיה לנטרול רעשי סביבה, לשיחות קוליות ברורות יותר וגם טכנולוגיה חדשה הנקראת Nokia ClearBlack, אשר מאפשרת ראות יותר טובה של מסך המכשיר גם באור שמש ישיר.
ההבדל בין שני המכשירים הוא בגודל המסך, כאשר ל-C7 מסך בגודל 3.5 אינץ' ול-C6 מסך בגודל 3.2 אינץ' . (להמשך הפוסט על C6 ו-C7)

ולחדשות הרעות – אנחנו לא צפויים לשמוע על MeeGo בכנס הזה – מה שאומר שהשמועות הרבות על ה-N9 יאלצו להדחות.

עדכון: Nokia World בתמונות ווידאו: ה-E7 ו-C7 נראים טוב מתמיד